Катерина Барабицька, директор ПП «Екобіз» Полтава  – інформація про досягнення компанії щодо просування екологічно сертифікованих косметичних засобів.

«Український знак екологічного маркування поки слабо впізнається споживачем на регіональному рівні, але успішне проходження екологічної сертифікації продукції нашого виробництва дозволило заявити про екологічні переваги в рамках чинного законодавства і додало додаткові переваги при участі в конкурсних торгах, що проводяться оздоровчими установами, а також для виходу на нові для нас, зарубіжні ринки ».

ПП “ЕКОБІЗ” першим в Полтаві і одним з перших в Україні отримав право використовувати український знак екологічного маркування «Зелений журавлик».
Дане право підтверджено сертифікатом, виданим органом сертифікації «Жива планета». Знак екологічного маркування дозволяє визначити косметичні засоби, які мають кращі екологічні характеристики, що допоможе споживачеві зберегти здоров’я і молодість на довгі роки.

Інформація та відгуки про роботу Екобіз Полтава ekobiz.info – компанія «Екобіз» вже багато років експерт у виробництві природних натуральних препаратів на основі магнію для людей, які піклуються про своє здоров’я і красу свого тіла.