27.03.2016 — “Duet Sunday” у мистецькій пивниці “Сто доріг”

Привет всем любителям инструментальной музыки!

афіша Полтава  "Duet Sunday" у мистецькій пивниці "Сто доріг"
Наша программа носит характер негромкой, приятной музыки, расчитана на небольшое уютное кафе, где можно поговорить с друзьями, выпить чашку кофе или бокал пива и насладиться приятной музыкальной атмосферой.

Очень нравятся такие коллективы как “Rosenberg Trio”, “Bireli Lagrene Trio”… и хочется сламать стереотип довольно многих людей, что эл. гитара — это такой агресивный инструмент, с резким,
часто очень громким, неприятным звуком.

Наша программа состоит в основном из очень известных мелодий, которые были написаны к худ. фильмам, или были написаны известными группами как песни. Есть, конечно, пара пьес, где берется за основу riff, или, можно сказать, ритмическая основа, а дальше придумывается основная мелодия, импровизация и т.д. Вообщем, все то, чем любят заниматься многие музыканты.

Мы надеемся, что воскресный вечер Вам запомнится как приятный!

Арт-пивниця “Сто доріг”.
Адреса: Полтава, вулиця Паризької Комуни, 18/2
Вхід: 30 грн

p.s. Демонстрационный клип можно посмотреть по адресу: https://youtu.be/h51y26eDDjk

 

26.03.2016 — “Недаремно” (Дніпропетровськ) у Полтаві

Гурт “Недаремно” (Дніпропетровськ) вирушає в тур містами України з новою програмою.

Отже, зустрічайте в Полтаві!
26 березня (субота), 19:30.
Арт-пивниця “Сто доріг” (вул. Івана Мазепи, 18/2).
Вхід: 40 грн (30 грн — власникам клубної картки та студентам).

концерти в Сто Доріг Полтава 2016

“Недаремно” — це група небайдужих, різних за характером, світоглядом та місцем народження людей, яких поєднала музика, віра в те, що завдяки спільній справі можна змінити світ на краще. Колектив створений у лютому 2008 року.
За час існування гурт виступав на багатьох концертних майданчиках країни, декількох Всеукраїнських та міжнародних фестивалях, теле- та радіоефірах, різноманітних культурно-масових заходах.

У своєму активі мають EP “Антитіла”, записаний на київській Студії 211; дебютний альбом “Стежки До Тебе” 2013 року, записаний у м. Івано-Франківську та виданий на CD-дисках Мистецькою Агенцією “Наш Формат” (м. Київ); кліпи “Антитіла” та “Знайду стежки до тебе”, останній з яких перебував у ротації Всеукраїнського телеканалу A-One.
Навесні 2015 року був презентований другий студійний альбом – “Система координат”.

“Кожна річ у цьому світі має свою історію. Цей альбом збирався два роки та увібрав у себе все те, що відбувалось у нашій країні. Ми були щирими, відкритими та чесними. Ми віримо, що все буде добре. Ми віримо, що в кожній системі координат буде мир”.

 

25.03.2016 — In the Air (Дніпропетровськ) + Black Cat Legends (Полтава) у пивниці “Сто доріг”

концерти в Сто Доріг Полтава 2016

У п’ятницю, 25 березня, дніпропетровські хлопці “In the Air” та троє з “Black Cat Legends” гратимуть для вас у арт-пивниці “Сто Доріг”!
Всі складові рокового вечора у наявності — яскрава музика, гарні друзі та смачне пиво!

Початок: 19:30.
Адреса: вул. Івана Мазепи, 18/2.
Вхід: 30/40 грн.
Замовлення столиків: 7-46-38.