Афіша полтавської обласної філармонії квітень

афіша філармонії Полтава на квітень 2016

 

5 квітня о 18-00 в приміщенні Полтавського музичного училища (вул Жовтнева 11) відбудеться концерт КИЇВСЬКОГО КВАРТЕТУ САКСОФОНІСТІВ Національної філармонії України. Переможці міжнародних та всеукраїнських конкурсів, квартет саксофоністів працює в різних музичних направлннях, від класичної до сучасної авангардної музики, від фольклору до джазових композицій. У програмі світові хіти, джазіві композиції та класичні твори а сучасних обробках.

концерт КИЇВСЬКОГО КВАРТЕТУ САКСОФОНІСТІВ Національної філармонії України

Квитки можна придбати в касі філармонії (вул Гоголя 10). Ціна квитків 30, 50грн. Докладніша інформація за тел. 2-95-07, МТС (095)051 63 80, Київстар (096)010 96 39.

Афіша полтавської філармонії квітень 2016

афиша остапенко філармонія

18 квітня о 18-00 в камерній залі Полтавської обласної філармонії (вул.Гоголя,10)  «Вечір сучасної музики».

В програмі музичні твори викладача Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету ім. Т.Шевченка, члена Національної спілки композиторів України Костянтина Крепака.

У виконанні камерного оркестру ім. Д. Ахшарумова прозвучить «Камерна симфонія». Вокальні твори на слова Т.Шевченка та Ярослава Чорногуза у сучасній обробці для Вас співатимуть лауреати міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Лідія Кретова (сопрано), Ігор Година (баритон) та Іван Рєзцов, концертмейстер Алла Чепець. Також у програмі фортепіанні прелюдії.

вечір сучасної музики Полтава

21 квітня о 18-00 в Галереї мистецтв ім. М. Ярошенка (вул. Фрунзе,5) КОНЦЕРТ ПОПУЛЯРНОЇ МУЗИКИ.

Гарний настрій та позитивні емоції Вам даруватиме камерний оркестр ім.Д.Ахшарумова (художній керівник та диригент Олександр Абрамов).

21 квітня концерт популярної музики Полтава

22 квітня о 18-00 в камерній залі Полтавської обласної філармонії (вул. Гоголя,10)  концертна програма «Два кольори» присвячена  85-річчю нашого земляка, Героя України, народного артиста, композитора Олександра Білаша.

Концерт Олександр Білаш Полтава

В програмі беруть участь концертний ансамбль «Чураївна», (худ. керівник Л. Гринчук), солісти філармонії: народна артистка України Наталія Хоменко, лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Лідія Кретова, Ігор Година та Олександр Дубовий.

Програму представляє кандидат наук із соціальних комунікаційЧлен Національної спілки журналістів України, доцент кафедри журналістики Гліб Кудряшов.

26 квітня 18-00

Афіша полтавської обласної філармонії квітень

Полтавське музичне училище ім. М.В.Лисенка

Переможець міжнародних та Всеукраїнських конкурсів піаністів

Володар гран-парі XII міжнародного музичного конкурсу (Касабланка, Марокко)

Лауреат Всеукраїнської програми «Людина року»

Соліст національної філармонії України

Антоній Баришевський

В програмі 24 прелюдії Ф. Шопена та прелюдії і фуги Д. Шостаковича

Ціна квитків 20-40 грн.

Квитки можна придбати у касі філармонії (вул. Гоголя, 10) або замовити за телефонами

МТС (095)051-63-80, Київстар (096)010 96 39.

Довідки за тел. 2-95-07, 7-21-65.