Афіша полтавської філармонії, жовтень (оновленно)

Афіша обласна філармонія Полтава жовтень листопад 2015

2 листопада о 19-00 в музично-драматичному театрі ім. М. Гоголя концертна програма «ALLUSION», де прозвучить висока класика, супервіртуозні твори, оригінальні композиції, музика до кінофільмів, ексклюзивні кавер-версії «Океану Ельзи» та інших хітів естради.

Родзинками концерту будуть гості зі Львова, сімейний дует Володара Гран-прі Міжнародного конкурсу (Австрія), Остапа Шутко (скрипка) та лауреата міжнародних конкурсів Ольги Шутко (віолончель) в тандемі з камерним оркестром ім. Д.Ахшарумова (худ. керівник О. Абрамов).

Афіша обласна філармонія Полтава жовтень 2015 Афтограф

29 жовтня о 18-00 в камерний залі філармонії (вул. Гоголя,10) відбудеться концертна програма «АВТОГРАФ», де звучатимуть авторські пісні у виконанні заслуженої артистки України Олени Білоконь, заслуженого артиста України Валерія Соколика та гурту «СЛО’ВЯНИ» (худ. керівник О.Павленко).

Вечір пам'яті Раїси Кириченко Полтава філармонія

концерт камерного оркестру у Полтаві

Вечір Поезії Полтава

Вже відбулися:
1 жовтня о 18:00 концерт камерного оркестру імені Дмитра Ахшарумова в Полтавській обласній філармонії до Міжнародного дня музики.

полтавська обласна філармонія концерт жовтень 2015

Полтавська обласна філармонія запрошує до камерної зали на святкування Міжнародного дня музики.
Для вас звучатимуть сучасні та класичні твори у виконанні
камерного оркестру ім. Д. Ахшарумова /худ. керівник О.Абрамов/
разом з тріо бандуристок «Вишиванка» /худ. керівник Ю. Хниченко/
та солістами  Олександром Дубовим (баритон) та Сергієм  Процаєм (баян).
Ми впевнені, що зможемо задовольнити найвибагливіші смаки наших слухачів.
Чекаємо вас на наших мистецьких заходах.
 

Наша адреса м. Полтава, вул. Гоголя, 10.
Ми працюємо з 9-00 до 19-00
Ціна квитків 30грн.
Довідки за тел. 2-95-07, 7-21-56, МТС (095)051 63 80, Київстар (096)010 96 39.

6 жовтня, 2015 о 18:00 у музичному училищі ім. М. Лисенка виступає Заслужена артистка України Професор Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського м. Київ  Алла Кащенко – видатна українська піаністка. Закінчила Київську консерваторію в класі професора Степаненка М.Б. та аспірантуру у професора Сєчкіна В.В. Стажувалась у Москві у професора Александрова О.О. і двічі – у Франції – у відомого піаніста сучасності Еріка Едсіка, учня А.Корто, а також у професора Ж.Мутьє.

концерт фортепіанної музики

Українська піаністка Алла Кащенко належить до найбільш визначних і знаних у світі інтерпретаторів класичної і сучасної фортепіанної музики. Її виступи в концертних залах України, Росії, Франції, США завжди викликали захоплення як публіки так і фахівців.
Алла Кащенко володіє глибоко індивідуальним виконавським стилем. Вона знаходиться у постійному творчому пошуку, спрямованому в глибинну сутність мистецтва.
Постійно концертує в Україні та за її межами. Гастролювала в Росії, США, Франції, Германії, Білорусії. Має фондові записи на Українському радіо. Записала компакт-диски з творами Баха, Шостаковича, Скрябіна, Берга, Степаненка. Творчою домінантою її репертуару є твори Баха, Моцарта, Шопена, Дебюссі, а також композиторів XX ст.

Характерною особливістю стилю Алли Кащенко є пристрасність висловлювання й імпровізаційність, які дисциплінуються владою інтелекту та сильною виконавською волею.

Інтонаційна вишуканість поєднана з абсолютною точністю відтворення авторського тексту, психологічне проникнення в неповторну стилістику кожного автора, артистизм і темперамент – основа творчої індивідуальності видатної української піаністки.