11 листопада ~16:00 теплі посиденьки з Ахтемом Сеітаблаєвим у таверні “IV бастіон”, Соборності, 50. Неофіційна зустріч-спілкування. Точний час уточнюється. Наприкінці зустрічі буде музичний сюрприз від гурту “Зілля”. Реєстрація обов’язкова, так як кількість місць обмежена.
посиденьки з Ахтемом Сеітаблаєвим у Полтаві
11.11 о 19:00 вистава «Будьте як вдома!» з Адою Роговцевою, ПД ЛистопадАда Роговцева – жива легенда української сцени, знову і знову радує шанувальників своїм яскравим талантом.
Режисер вистави, дочка Ади Миколаївни – Катерина Степанкоа, учениця Романа Віктюка і Петра Тодоровського.
П’єса Жан-Марі Шевре «Squat» (в українській сценічній версії – «Будьте як вдома») досить відома в Європі. У 2000-му автор отримав за свій твір спеціальну премію ООН. Він був також номінований на вищу театральну нагороду Франції – премію «Мольєр» саме за цю історію.
Тема міжнаціональних відносин сьогодні особливо хвилює світ. Це також тема єдиного Дому, яким нарешті і має стати як для кожного з нас, так і для персонажів конкретної п’єси наш досить обмежений «земний простір». Простір, який для одних визначається державними кордонами. А для інших – стінами паризької квартири, де і живуть герої вистави, вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини.
Пара молодих емігрантів – араб Самір та полячка Бася – випадково опиняються у великій квартирі в центрі Парижа. Так само випадково в їхнє життя входять дві літні французькі леді – Жанн і Марівонн … Останню і грає в спектаклі Ада Миколаївна Роговцева. Зіткнення двох світів, поєдинки різних ментальностей, взаємодія контрастних характерів – саме в цьому «пружина» цієї комедійної і одночасно драматичної сповіді.
«Будьте як вдома!», Ада Роговцева у Полтаві
В одній з головних ролей – Ахтем Сейталбаев (він в ролі араба Саміра), на сьогодні одна з найяскравіших зірка столичної театральної сцени і українського кініматографа.
У виставі «Будьте, як удома» також зайняті провідні актори київських театрів: Галина Корнєєва, Заслужена артистка України Світлана Орліченко Ольга Атанасова, Владислав Никитюк, Павло Лі.
Художник вистави – Тарас Ткаченко, хореограф – Олексій Скляренко.