Оголошено повний лайнап української сцени BELIVE

Агонь, KAZKA, LATEXFAUNA, LAUD, INAIA і ще багато артистів відіграють на українській сцені My Music Stage фестивалю BELIVE

BELIVE – фестиваль, який об’єднує в собі різноманітні напрямки міських розваг: кіно, стендап, блогінг, арт, стріт спорт, дитячі розваги, вуличну їжу та багато іншого. Особливе місце на фестивалі відведено музиці, а саме одразу 3 сценам: Main Stage – хедлайнери фестивалю, White Night Stage – електронна музика і My Music Stage – українська сцена. My Music Stage буде працювати всі дні фестивалю і кожен день на цій сцені буде присвячений певному музичному напрямку: хіп-хопу, інді та поп-музиці.

Belive 2018 українська сцена

21 червня на My Music Stage виступлять українські хіп-хопери. Одним з перших буде реп-колектив Тулим, які ділили сцену з легендарною групою Onyx. Тут же виступлять амбітні Very the Jerry і Wavy Dem. Потім гурт Щасливі Люди, що випустили на початку року міні-альбом “Час вчитися кодувати” з кліпом, знятим в Лос-Анджелесі. Закриє день закарпатська хуліганка Alina Pash, що в момент підкорила ютуб своєю автентичністю та чесністю.

21 червня на My Music Stage виступлять українські хіп-хопери

22 червня відведено для інді-музики. Починати буде нещодавно утворений гурт Braii, який встиг побувати в ефірі Аристократів, а до концерту випустити дебютний ЕР. Співачка LAYAH з незвичайним баченням музики та його інтерпретацією в арт-кліпах. Єдині іноземці на цій сцені, друзі з Литви – гурт ROYCE. Закриють день безпосередні LATEXFAUNA, кавер-версії на яких співає сама Христина Соловій.

Афіша фестивалю Belive 22 червня інді-музика

23 червня сцена присвячена поп-музиці. У цей день виступить зухвалий гурт Адвокати, з дебютною платівкою “23:45”. До слова, вона була позитивно сприйнята музичними критиками та ЗМІ, і заслужено посіла місце в топ-релізах цього року. DILEMMA – повернулася на велику сцену з гіперпопулярним кліпом “На паті”. Група Open Kids, куди входять п’ять дівчат раніше номінованих на премію M1 Music Awards в категорії “Проект року”. Поп-колектив Агонь, заснований колишніми учасниками гурту Quest Pistols Антоном Савлеповим і Костянтином Боровським. А також в цей день виступить секретний гість.

23 червня поп-музика на фестивалі Belive

24 червня My Music Stage відкриють атмосферні та сучасні INDT і Mountain Breeze, учасники Національного відбору України на Євробачення-2018. Виконавиця INAIA, співак LAUD, котрий працював із Джамалою і KAZKA – “Відкриття року 2017” за версією музичної премії YUNA і “Дебют року 2017” за версією музичного видання Karabas Live.

Хто виступатиме на фестивалі Белів у Києві Belive

BELIVE відбудеться 21-24 червня в Києві на “Олімпійському”. Квитки:www.belive.world

Новини: www.belive.world \ https://www.facebook.com/belivefest/