23 травня у Полтаві відбудеться флешмоб «Велосипедом на роботу» або ж «Ранкова велокава». Цього дня полтавців заохочують використати для ділових поїздок по місту велосипед, а місцевий бізнес — пригощати або надавати знижки клієнтам-велосипедистам. Зранку з 7:30 до 9:30 велосипедистів традиційно запрошують на спільний сніданок до «Місцевої кав’ярні». 

Велосипедом на роботу у Полтаві

Мета флешмобу — заохотити мешканців використовувати велосипед як щоденний транспорт частіше. Окрім того, організатори хочуть ще раз нагадати міській владі, що велосипед — це ефективний вид міського транспорту, який необхідно вже сьогодні розвивати у Полтаві і для цього важливо облаштовувати безпечну та зручну велосипедну інфраструктуру.
 
Організаторка акції, координаторка розвитку велоруху ГО «Сіті Лаб», Ірина Садовнікова говорить: «Акція відбудеться вже увосьме, і цього року у нас зросла мережа закладів-партнерів. Їх стало 13, і серед них — кав’ярні, пекарні, ресторани, піцерії та навіть туристичні компанії. Одне з великих підприємств планує зробити корпоративний День «Велосипедом на роботу» і пригощати своїх співробітників-велосипедистів. Чудово, що бізнес починає активніше брати участь у міському велорусі. Велосипедистів у Полтаві щороку більшає, і вони як клієнти є лояльнішими до закладів, які є дружніми до велосипедистів (наприклад, мають облаштовану зручну велопарковку) і беруть участь у веложитті міста. 

Також запрошую велосипедистів, які працюють разом, організовуватись у корпоративні велоколони, приїздити з фірмовою символікою (футболки, прапори, кепки та ін). Це гарна можливість ближче познайомитися з колегами та прорекламувати свою компанію».

Перелік компаній, які підтримали акцію:

Місцева Кав’ярня (вул. Соборності, 32) – надає знижку на каву 10%

Комора Галушкова Мануфактура (вул. Пилипа Орлика, 29) – на вибір чай чи напій “Антибіотик” безкоштовно (для отримання покажіть на касі фото/селфі з велосипедом зроблене у день акції)

– кав’ярня Кавун (вул. Стрітенська, 34) – безкоштовна фільтр-кава до 10:00 у день акції

Кав’ярня Фісташка (вул. Європейська, 27) – знижка 15% на весь асортимент

– Кав’ярня MY KAVA (вул. Пушкіна 24/12) – безкоштовна класична кава з молоком чи без

– служба доставки Garry’s (вул. Пилипа Орлика, 18) – безкоштовна кава

poltava.look.city – надає 30% знижку на квескурсію містом. Представник компанії буде присутнім біля Місцевої кав’ярні під час акції, можна буде або придбати код за готівку, або зчитати QR код з відповідним посиланням і оплатити карткою прямо на сайті. Код доступу дійсний впродовж місяця.

– бьюті-кав’ярня Шалена Кава (вул. Стрітенська, 30) – 20% знижку на «Омолоджуючу каву з колагеном» та безкоштовний чай

kavapoltava (Вул. Пушкіна 42 офіс 104) – безкоштовна кава з 8 до 9 ранку

– пекарняКрилата Корова (перехід Злато місто і Огнівська 2а) знижка 25% на каву/чай і випічку

Pizza Boss (вул. Соборності, 46В) – знижка 15% на піцу і каву

Зміст Кава (вул. Небесної сотні, 12) – знижка 50% на каву

Shade Burger (вул. Соборності, 25) – бонус уточнюється

Організатори заохочують приїжджати на акцію корпоративною колоною з фірмовою символікою (футболки, прапори, кепки).

Велосипед — це екологічний, доступний та ефективний спосіб мобільності, адже він не займає багато місця у міському просторі, тренує серце та м’язи, покращує настрій і відкриває місто з іншого боку.

Організатори: ГО “СІТІ ЛАБ” (https://www.facebook.com/citylabpoltava)