19 вересня з 7:30 до 9:30 осінній день “Велосипедом на роботу” (або Ранкова велокава) — це традиційний загальноміський флешмоб, метою якого є заохотити мешканців Полтави використовувати велосипед як транспорт для щоденних ділових поїздок на роботу, навчання чи у справах.

Велосипедом на роботу у Полтаві 2019

Велотранспорт стає все популярнішим у Полтаві з року в рік, і попит на велоінфраструктуру міста зростає.

Чому вигідно підтримувати розвиток велоруху? Тому що велосипед — це екологічний, доступний та ефективний спосіб мобільності, він не займає багато місця у міському просторі, тренує серце та м’язи людини. А ще — покращує настрій і відкриває місто з іншого боку!

Тобто, підтримуючи велосипедистів, ви також робите наше місто кращим — чистішим, безпечнішим, здоровішим, приємнішим для роботи і відпочинку 🙂

Традиційно, починаючи з 7:30 ранку і до 9:30 біля “Місцевої кав’ярні” на вулиці Соборності, 32 велосипедистів чекають приємні знижки на запашну каву та смаколики до кави.

Партнери акції (оновлюється):
– Місцева Кав’ярня (вул. Соборності, 32) – надає знижку на каву 10%

– кав’ярня Кавун (вул. Стрітенська, 34) – безкоштовна фільтр-кава до 10:00 у день акції

– kavapoltava (Вул. Пушкіна 42 офіс 104) – безкоштовна кава з 8:00 до 13:00

– Shade Burger (вул. Соборності, 25) – безкоштовний лимонад або кава (на вибір)

[запрошуємо представників бізнесу підтримати акцію, стати нашими партнерами та запропонувати свій бонус, частування чи знижки для велосипедистів, які в цей день завітають до вашого закладу]

Заохочуємо приїжджати на акцію корпоративною колоною (з фірмовою символікою). Таким чином, компанія / бізнес продемонструє свій вклад у розвиток велотранспорту та прихильність до велокультури, приверне увагу до вашої компанії з боку ЗМІ та потенційних клієнтів.

Пропонуйте також свої точки збору по місту, організовуйтесь з друзями та колегами!

Фото та відеорепортажі вітаються! Запросіть своїх колег, які також їздять на роботу велосипедом, зробити спільне фото біля вашого місця роботи та викладайте фото з тегом #bike2workUA

Організатори: ГО “СІТІ ЛАБ”

Ми віримо, що велосипед — це не лише розвага, хобі чи дозвілля, але й повноцінний засіб пересування та реальна можливість бути мобільним, здоровим та екосвідомим громадянином своєї країни.