30 листопада та 1 грудня в київському КВЦ «Парковий» відбудеться масштабний професійний кавовий захід – BLACKFEST Ukrainian Coffee Show. «Кава як бізнес» – головна ідея майбутньої події.

На території 2500 кв2 зберуться лідери ринку, успішні підприємці, експерти і всі, хто має відношення до кавової індустрії в Україні. Кавове зерно, обладнання, комплектуючі, інгредієнти, школи бариста, кав’ярні та кавові франшизи – це лише незначна частина багатогранного кавового ринку, представники якого зустрінуться на заході в КВЦ «Парковий».
У зоні EXPO будуть представлені понад 60 компаній-учасників кавової і чайної індустрії.

Як знайти свою каву?
Експерти і досвідчені підприємці поділяться знаннями про нові тренди в кавовій індустрії, розкажуть про складові успіху в бізнесі і можливі ризики.
Бізнесмени відкриють завісу таємниці побудови кавового бізнесу, розкажуть про факапи, які виникали в процесі становлення і розвитку успішних проектів.
Більш ніж 40 годин лекцій і практик освітньої програми зі світовими експертами.

BLACKFEST Ukrainian Coffee Show – це місце для інновацій і навчання. Відмінна можливість зустрітися з колегами по ринку, новими і наявними клієнтами, отримати новий досвід і започаткувати новий бізнес.
Захід об’єднає понад 3000 гостей з України та інших країн, серед яких будуть як професіонали індустрії, так і любителі кави та напоїв на її основі.

У межах BLACKFEST відбудуться два національних змагання за підтримки SCA Ukraine:
– Ukrainian Barista Championship,
– Ukrainian Brewers Cup.

Перший чемпіонат, Ukrainian Barista Championship – це випробування на швидкість, професіоналізм і креативність. В рамках чемпіонату бариста повинні:

  • за обмежену кількість часу створити еспресо-шот, кавовий напій з молоком і авторський напій на основі еспресо, для кожного з чотирьох суддів смаку;
  • презентувати кавове зерно, з яким вони працювали під час приготування дегустаційного сету;
  • продемонструвати свої технічні навички в роботі з новітнім обладнанням.

Окрему увагу судді звернуть на інгредієнти авторського напою з дегустаційного сету і чистоту робочого місця бариста.

Другий чемпіонат, Ukrainian Brewers Cup – це альтернативна дисципліна. Учасники зможуть показати свій професіоналізм в роботі з абсолютно новими сортами кави, маючи під рукою лише обладнання для відкритого методу заварювання (пуровери, імпрессійні кавоварки тощо).

Чемпіонати SCA – це чудовий шанс проявити себе, попрацювати з кращими сортами кавових зерен і приготувати каву за допомогою інноваційного обладнання. За підсумками чемпіонатів судді виберуть кращих бариста України, які в подальшому представлять країну 11-14 квітня 2019 року на Світовому чемпіонаті в Бостоні (США).

Детальніше: blackfest.show