18 березня 2016 о 18:00 прем’єра вистави «Блез» Народного театру «На Павленках».
Місце: Концертна зала Міського Будиноку культури, Майдан Незалежності, 5.
вистава Блез Полтава міський будинок культури театр на Павленках
Що означає назва вистави, – запитаєте ви? Блез – ім’я головного героя комедії французького драматурга Клода Маньє .
Дія відбувається в Парижі. Отже, молодий художник Блез дАмбріє,який із-за своєї бідності погоджується на авантюрний крок – одружитися на вигідній нареченій, щоб зробити кар’єру успішного художника. На це Блез наштовхує його коханка, спокуслива манекенниця Женєвєва. Вона вмовляє його тимчасово зняти фешенебельну квартиру, найняти першокласних слуг, видаючи себе за респектабельного жениха, щоб справити враження на наречену та її батьків.

І звісно, як і годиться в комедії, Блез не раз опиняється на межі «провалу», бо замість обіцяного метрдотеля, бюро послуг присилає молоденьку, недосвідчену служницю Марі із далекої провінції, яка мало що невміло прислуговує, та ще й своєю наївністю планує всі його плани…
Та не варто переповідати всі перепитії комедії, краще на власні очі побачити, як же Блез не тільки виплутається із тривіальної ситуації, але й знайде своє кохання.
У виставі задіяні актори народного театру Антон Височанський, Альона Карпенко, Тетяна Федосеєва, Марина Рибась, Ярослав Борута, Тетяна Жалєй, Ярослава Свідерська , Катерина Педан.
Режисер-постановник – Галина Чернявська.
Тож, якщо ви хочете від душі посміятися і приємно провести час, запрошуємо вас на прем’єру вистави «Блез».

Додаткова інформація за тел. 2-79-30; 56-37-73