18 жовтня о 15:00 церемонія нагородження переможців конкурсу Велопрацедавець року, який вперше відбувається у Полтаві. Friendzone, вулиця Монастирська, 4.

Перемогу в конкурсі та кубок Велопрацедавця 2019 отримає компанія, організація чи установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу, додатковою перевагою є наявність місця для переодягання, душ чи інші зручності.

На звання “Велопрацедавця року” у Полтаві претендують:
🔸 Distar (виробництво алмазного інструменту)
🔸 «Полтавский автоагрегатный завод» (машинобудування)
🔸 Системы Модернизации Складов (промисловість та виробництво (В2В))
🔸 Weatherford Україна (надання сервісних послуг нафтогазовим підприємствам)
🔸 БК “Укрбурсервіс” (видобувна промисловість)
🔸 АТ “Полтаваобленерго” (енергетика)
🔸Філія ГПУ Укргазвидобування у Полтаві (видобування вуглеводнів)
🔸 Аврора — сім’я соціальних магазинів (торгівля)
🔸 METRO Cash & Carry Ukraine (оптова торгівля у сфері продуктовго рітейлу)

У 2019 році конкурс вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса. Організатором конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальним координатором у Полтаві є громадська організація «Сіті Лаб».

Медіапартнерами конкурсу у Полтаві є ресурс «ЗМІСТ», видання «Трибуна», UA:Полтава, «Куда Полтава», PTV «Полтавське Телебачення».

Партнери конкурсу: Полтавська асоціація бізнесу

Партнер з подарунків: веломагазин «Велоцентр».

Мета конкурсу «Велопрацедавець року» – популяризація їзди велосипедом по місту і впровадження корпоративної велокультури, яка зміцнює здоров’я співробітників, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності. Компанії також проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.