29 жовтня о 19:00 Оркестр Джузеппе Верді зіграє у Полтаві, Палац дозвілля “Листопад”

Оркестр Джузеппе Верді ( або Camerata Strumentale Italiana ) вчетверте приїздить до України – і ми очікуємо, як завжди, переповненого залу і радісної публіки!Концерт у Полтаві оркестр Джузеппе Верді

У новій програмі ви почуєте не тільки прекрасні класичні італійські мелодії Вівальді, Россіні та Пуччіні – які переповнюють людей бажанням жити та милуватися оточуючим світом – але й несподівані для суто камерного оркестру сучасні мелодії всесвітньо відомих Ніно Рота, Бенджаміна Бріттена та Лероя Андерсена!

Впродовж багатьох років Оркестр Джузеппе Верді м. Трієста традиційно виступає в декількох містаx: від Удіне до Сицілії, в Порденоне і в інших центрах в регіоні, а також за кордоном. Нагадаємо, зокрема, про зустрічі на ” Різдвяному концерті” протягом багатьох років, що проводяться в різних центрах і містах в регіоні, в період «Пришестя» або “Недільні концертні огляди “.

Керівник та диригент Оркестру – неперевершений маестро Фабріціо Фічур, котрий часто запрошується до самих відомих оперних театрів Італії. Заздримо вам – бо з 28 до 31 жовтня у містах Харків, Полтава,Суми та Київ, а 1 листопада – в Одеській Опері вас чекає свято музики та вишуканості від представників Італії!

Квитки від 150 грн