26 лютого о 18:00 CELLOVECHNO BAND & CHAMBER ORCHESTRA у Полтавській обласній філармонії

CELLOVECHNO BAND & CHAMBER ORCHESTRA

CELLOVECHNO BAND об’єднується з КАМЕРНИМ ОРКЕСТРОМ Полтавської обласної філармонії.

CELLOVECHNO BAND – це електронно – акустичний інструментальний колектив, який поєднує сучасні тренди електронної музики з класичними традиціями академічних інструментів. 

На концерті глядачі та слухачі зможуть почути популярні у всьому світі хіти й авторську музику в інструментальній обробці, які набирають мільйони переглядів і прослуховувань на YouTube, Spotify та інших стрімінгових платформах. Особливого звучання цим обробкам надасть КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР Полтавської обласної філармонії, який буде ключовою фішкою заходу. 

Спеціальні гості: Костянтин Лукинюк “Kostia Violin” – випускник Eastman School of Music в штаті Нью-Йорк по класу “Виконавство на Скрипці” у всесвітньо відомого скрипаля Олега Криси. Мультижанровий скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів і лідер успішних музичних гуртів у США. Костянтин виступає на міжнародних сценах в Америці, Канаді, Коста Ріці, Франції, Чехії, Румунії та України.  Ярослав Терновський, художник, експериментатор, чия техніка художньої імпровізації дивує навіть найвибагливіших критиків. Засновник Арт-центру ZELO, кількох мистецьких напрямків, міжнародний галерист та арт-куратор, Ярослав здивує Вас своїм приголомшливим шоу-перфомансом, якого ви ще не бачили. Автор більше 1000 творів, які знаходяться у приватних та державних колекціях більше 10 країн світу, також продемонструє свою виставку живопису про нашу рідну Полтаву. 

Філософія проєкту CELLOVECHNO BAND спрямована на те, щоб за допомогою музики та мотивації зруйнувати стереотипи та шаблони, які заважають розвитку потенціалу людини та суспільства в цілому. Музика – це потужний інструмент впливу на свідомість, за допомогою якого можна спрямовувати людей і змінювати світ.   На культурі має будуватися суспільство! Тільки об’єднавшись, можна досягти бажаного результату і залучити нову аудиторію. 

Благодійність — іще один ключовий інструмент розвитку.   Допомагаючи іншим – ти допомагаєш собі! Частину коштів від продажу квитків ми спрямуємо на перевидання книги Бориса Тристанова «Провінційний Архітектор» про Лева Вайнгорта — архітектора, який відбудовував Полтаву наприкінці Другої світової війни та після неї. 

Перед початком концерту наші гості зможуть насолодитись прекрасним вином та скуштувати чудові сири від наших партнерів.  Чекаємо на вас з нетерпінням 26 лютого о 18:00 у новому залі Полтавської філармонії на кращому концерті початку 2022 року.

Квитки від 450 грн тут