22 серпня полтавців запрошують долучитись до акції з прибирання Співочого поля

Оргкомітет благодійного фестивалю Vorskla-Rock’n’Ball запрошує полтавців долучитись до волонтерської акції і спільними зусиллями підготувати Співоче поле до проведення свята

Дата, час події: 22 серпня, 09:00

Де: збір о 9:00 біля фонтану у парку «Перемога»

Суботник почнеться 22 серпня о 9 ранку. Збір волонтерів біля фонтану у парку «Перемога». З собою бажано мати рукавички та, за можливості, інструментарій  для прибирання (віник, лопата, граблі, мішки).

18 серпня, на Співочому почали відновлювати лавки силами кількох волонтерів. Матеріали безкоштовно надали партнери фестивалю — завод «ПластиКом».

pole-poltava

Співоче поле, що наразі знаходиться у вкрай занедбаному стані, не готове до прийому гостей та відвідувачів фестивалю, адже кілька останніх років на ньому відбувається дуже мало подій, а коштів на ремонт з бюджету майже не надходить. Сцена та трибуни у плачевному стані: чимало лавок зламані, у проходах між лавами все заросло бур’яном, зі сцени осипається штукатурка. Організатори сподіваються на те, що спільними зусиллями полтавці зможуть привести в порядок концертний майданчик та відновити Співоче.