2 лютого Популярний комік Сергій Дєтков в рамках довгоочікуваного стендап-туру Україною виступить у Полтаві

Місце проведення – Центр культури та дозвілля, Майдан Незалежності, 5
Вартість квитків – від 249 грн
Придбати квитки https://concert.ua/uk/event/sergii-detkov-poltava

Стендап-комік Сергій Детков вперше виступить із сольним концертом 2 лютого у Полтаві. О 20:00 на сцені Центру культури та дозвілля (МБК) нові жарти досвідченого коміка.

Сергій Дєтков – український комік, що пройшов шлях від виступу у складі КВН-команди «Збірна Запоріжжя» до учасника над популярних телепроектів «Stand Up», «Відкритий мікрофон» на ТНТ, а також ютуб-проектів Labelcom та шоу «Що Було Далі», «Чат-рулетка», «Созвон», «Хто тут комік?»,«Бліц-крик» та багатьох інших відомих шоу.

Сміливість та чесність Деткова – головні відмінні риси його комедії. Його жарти доречні, відрізняються тонким почуттям гумору та лояльністю, Сергій легко обходить небезпечні нюанси навіть не дивлячись на те, що він НЕ уникає розмов про
інтимні моменти, релігію, відношення до смерті, політику та інші “гострі” напрямки. Життєва іронія, гострота думки та здатність вловлювати смішні моменти – все це особливості артиста, що робить його гумор смішним та цікавим, а виступи завжди яскравими.

Сьогодні Сергій Дєтков є успішним і самодостатнім стендап-коміком, його стиль самобутній і тому привертає увагу великої кількості шанувальників. Популярність в інтернеті – досягнутий етап. У планах – нові програми та гастролі.


Квитки на концерт Сергія Деткова в Полтаві можна придбати на сайті Concert.ua.
Звертаємо вашу увагу, що до 10.01.2022 діє знижка -50% на другий квиток топових категорій місць. Тому рекомендуємо поспішити та придбати свій квиток вже зараз.