Феноменальні Digitalism – перші хедлайнери фестивалю Білі Ночі

На фестивалі Білі Ночі 15-16 червня виступатиме гурт, який підкорив увесь світ

Білі Ночі – головний атмосферний фестиваль Києва. Він пройде на Арт-заводі Платформа 15 і 16 червня шостий раз. Кожен такий фестиваль – це яскраві світлові шоу, найкращі бари Києва, Вулична Їжа, десятки фотозон і, звичайно, українські та закордонні артисти. Цього року першими хедлайнерами стане французький феномен із Гамбурга – Digitalism.

digitalism kyiv

За чотирнадцять років існування, Digitalism зуміли підкорити весь світ. Їх музику люблять тисячі людей на всіх континентах, а турне затягуються на десятки країн.

Базуючись на техно, хаусі та нью-диско – дует все ж таки вважається головними сучасними рок-н-рольщиками в найкращому розумінні цього слова. Digitalism дійсно глобальний проект, їх музику можна почути в багатьох відеоіграх та найпопулярніших серіалах. Попри співпрацю з такими гігантами, як EA sports, Rockstar і BMW, їм як і раніше вдається робити самобутню і якісну електронну музику.

Важливо сказати, що гурт починав дуже просто, з діджей-сету в крамниці вінілових платівок. Потім вони зробили ряд реміксів на Daft Punk, Tiga і Depeche Mode. Підписавшись на французький лейбл, група дуже стрімко стала підкорювати планету. Їм вдалося виступити в 37 країнах на сотнях фестивалів, серед яких: ADE – найбільший фестиваль Голландії та Європи, Lollapalooza в Чикаго, Melt в Берліні і багато інших. Зараз на їхньому рахунку три альбоми, безліч успішних реміксів і Live концертів.

Всього на фестивалі Білі Ночі буде 5 сцен:

  • Main Stage з Digitalism, Secret guest, Cape Cod, Cepasa, а також Salat showcase.
  • Backyard stage з хаус-діджеями Terry Raze, Lyamin, Musson, Dastish Fantastish, Kinree, Hanna, Kasey Kaotto, Den Pest, Gosh.
  • Masterskaya Stage з гуртом [O], LAYAH, Jonathan Livingston, Sealand Airlines, LemOjOvie, Lolita Kox, Pahatam, Levani, Mikola, Aero Benin і P.Pat.
  • Inside Stage і Martini Stage, лайн-апи яких поки зберігають інтригу.

Фестиваль Білі Ночі чекатиме тебе 15-16 червня на Арт-заводі Платформа.

Квитки: https://whitenights.com.ua/

Подія: https://www.facebook.com/events/749811451874298/