«Таємнича Полтава» у квітні запрошує спуститися на Поділ та піднятися на дзвіницю монастиря

В рамках інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» запрошуємо у квітні разом відвідати надзвичайно цікаві куточки Полтави.

1 та 2 квітня — традиційна екскурсія в Хрестовоздвиженський монастир із підйомом на оглядовий майданчик 47-метрової дзвіниці. Ми запрошуємо до головного Воздвиженського собору (1699-1709 рр.) та відновленої Троїцькі церкві (1999). У Вас буде унікальний шанс піднятися на оглядовий майданчик 47- метрової чотириярусної дзвіниці. Ви дізнаєтесь про непросту історію обителі, святих людей, чудотворні ікони, що зберігаються в монастирі та багато іншого з розповіді глибоко віруючої людини, яка найповніше може передати всю значимість святого місця. Ця ексклюзивна екскурсія в рамках проекту проходить із жовтня 2013 року. Особливо символічно відвідати монастир під час Великого Посту і напередодні важливого релігійного свята – Великодня. 

Екскурсія Полтава монастир

9, 15 та 23 квітня – нова авторська тематична пішохідна екскурсія «Між річкою і горою на Подолі». Продовження циклу “Історичні райони Полтави”. Кожного разу, під час екскурсій на Білу Альтанку ми бачимо панораму Подолу, але ніколи ще не спускалися вниз. Тепер маємо можливість здійснити подорож до одного з найстаріших і найважливіших районів міста – Подолу. Ми дізнаємося, які історичні пам’ятки знаходяться на Подолі, а які втрачено назавжди. Як розвивалася полтавська промисловість, так які підприємства працюють вже понад 130 років. Яку роль у житті міста відігравала Ворскла і чим вона відрізнялася від нинішнього стану. Де і як була прихована одна з найвидатніших пам’яток українського модерну. Новий маршрут підготував автор тематичних екскурсій: “Архітектурна Полтава”, “Полтавський модерн”, “Забуті сторінки полтавського класицизму”, “Полтавська фортеця та підземелля”, “Німецька колонія”. 

Екскурсія Полтава Подол

Екскурсії будуть дуже цікаві для батьків із дітками та дорослих. Запрошуємо відкрити нові таємниці міста разом із однодумцями в рамках унікального інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава». Кількість місць обмежена.