21 травня 2016 року з 10.00 до 17.00 у Полтаві вдруге пройде туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини», приурочений до Дня Європи.
Місце проведення: Театральна площа.

Що буде: виставка-презентація туристичного потенціалу, народних промислів, гастрономічних виробів української й інших національних кухонь, майстер-класи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва районів і міст Полтавщини та інших регіонів – гостей фестивалю, під час якої проходитимуть виступи творчих колективів, а наприкінці – безкоштовна пішохідна екскурсія «Полтава – місто легед».

До участі у фестивалі запрошуються заклади харчування, готелі, садиби сільського зеленого туризму, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, підприємства та громадські організації туристичної сфери, навчальні заклади, національні спільноти Полтавщини. Участь у заході для закладів на безоплатній основі.

Заявку про участь у фестивалі необхідно надіслати до 13 травня 2016 року на e-mail: [email protected] Детальна інформація за тел.: (05322) 7-06-26, тел./факс: (0532) 606 223.
Джерело “Полтавщина туристична”