З 7 по 17 вересня запрошуємо до Києва на Гогольfest 2017 – презентація кращих зразків сучасного українського та світового мистецтва, що включає: музику, танець, альтернативний театр, інсталяції, графіку, дизайн, кіно та аудіовізуальні твори.

Гогольфест 2017

Кадетаріум Полтава на ГОГОЛЬFEST 2017

Гогольфест 2017 Кадетаріум Полтава

Відкриття фотовиставки “Хроніки тотальної фотографії”

Сучасне мистецтво дивує

Гогольфест 2017 сучасне мистецтво

Територія ГОГОЛЬFEST 2017 – це 3 локації: ВДНГ, Довженко-Центр. Планували залучити локацію новий Театр на Подолі, але довелося вносити зміни в програму.

Програма фестивалю розділена на Зелену та Червону. Всі події Зеленої програми можна буде відвідати за Фестивальним абонементом, події Червоної програми оплачуються окремо.

ГОГОЛЬFEST 2017 Гогольфест Київ

Ключові події Зеленої програми: –

новий проект Влада Троїцького “ЦеШо”, де трешовий світ апокаліптичної інформації, що несеться на нас і в якому ми живемо, талановито ретрансльований в формат спектаклю-концерту (7 вересня, Довженко-Центр) –

будівництво учасниками фестивалю величезного Ковчегу розміром з 4-поверховий будинок під керівництвом художника-архітектора (9 вересня, ВДНГ) – грандіозне музичне шоу гурту ДахаБраха “Dreams OFF”, під час якого створений за участі глядачів фестивалю Ковчег попливе (9 вересня, ВДНГ)

– прем’єра нової програми uTopia від фрік-кабаре Dakh Daughters – театрального шоу із елементами доповненої реальності, новими піснями та добре знаними хітами (10 вересня, ВДНГ) –

унікальний проект GogolFest ArkSquat на території Довженко-Центру –4-поверховий будинок, в якому будуть створені інсталяції українських та європейських художників, працюватимуть творчі лабораторії, візуальні події та театральна програм а у досі діючому бомбосховищі. ARKsquat функціонуватиме цілодобово протягом всього ГОГОЛЬFEST, а по завершенню – буде зруйнований з усіма створеними у ньому інсталяціями (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

– музична програма від Old Fashioned Radio з самобутніми українськими гуртами, що не звучать на FM–радіостанціях (9 та 10 вересня, ВДНГ). Спеціальні гості програми – відомі французькі джазові акордеоністи Marcel Loeffler – Domi Emorine (10 вересня, ВДНГ)

– велика дитяча програма у перший вікенд. Зокрема, працюватиме лабораторія британського лялькаря Ендрю Парвіна, де під керівництвом майстра дітей спершу навчатимуть створенню театральних ляльок, а потім вони виведуть свої творіння на парад (9 вересня, ВДНГ)

– сучасні хореографічні постановки під кураторством Totem Dance та міжнародні ко-проекти по напрямку – проект “ДОБА”

– 24 години електронної української музики в ARKsquat ГОГОЛЬFEST (16–17 вересня, Довженко-Центр)

– лекторій від Музею кіно та вечірня кінопрограма від Андрія Алфьорова – 16 фільмів, 8 творчих зустрічей із відомими кінематографістами, майстер-класи, фестивальні хіти та авангардні шедеври з кіноархіву Центру (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

– «Культурфільм: Еросфера» представить три визначні українські фільми 1990–х із фаховими обговоренням з критиками і дослідниками кіно (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

– освітня програма, ядром якої буде воркшоп від Креативної Європи про долучення до грантових програм, а також презентація нового проекту «Культурна столиця України» за участі експертів з Литви, обмін досвідом між українськими та європейськими театральними діячами й інституціями (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

Офіційний сайт: gogolfest.org

Квитки на concert.ua