24-го жовтня мережа сімейних розважальних комплексів «Ігроленд» відсвяткувала свій 10-річний ювілей. Історія компанії почалася рівно 10 років тому з відкриття першого в Україні сімейного розважального комплексу. Протягом усього цього періоду «Ігроленд» розвивався і розширювався. На сьогодні мережа «Ігроленд» представлена ​​ в 6-ти містах України – в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Полтаві, Львові. Саме у Львові до свого десятиріччя компанія відкрила ювілейний 10-й «Ігроленд»!

«Ігроленду» 10 років!

За 10 років комплекси мережі відвідало більше 10-ти мільйонів осіб. Як і на початку шляху, «Ігроленд» організовує свою роботу на таких принципах як надлояльність до кожного відвідувача, гнучкі цінові пропозиції, індивідуальний підхід до будь-якого клієнта незалежно від мети візиту в комплекс, будь то велике свято чи просто спонтанне відвідування у пошуках розваг.

«Ігроленд» продовжує радувати своїх клієнтів різноманіттям нових, цікавих і вигідних пропозицій. Серед них: пакетні картки, які дозволяють суттєво економити на іграх на автоматах; безкоштовне поздоровлення та подарунки всім іменинникам – як дітям, так і дорослим; цілий комплекс знижок на святкування дня народження, випускного, новорічного корпоративу; безкоштовні розважальні програми та навчальні майстер-класи кожних вихідних.

Який же день народження без подарунків?! 24-го жовтня в усіх комплексах мережі «Ігроленд» України пройшла масштабна святкова програма. Наше місто не стало винятком. Комплекс «Ігроленд», розташований в ТРЦ «Екватор», з самого ранку зустрічав своїх гостей святковою атмосферою і сюрпризами. У день народження «Ігроленда» на клієнтів чекало багато приємних подарунків: безпрограшна лотерея для всіх клієнтів з головним призом – 10 000 грн. на розваги в комплексі, а також безкоштовні розважальні програми для дітей і батьків, які проходили в «Ігроленді» протягом усього дня. І, звичайно ж, всіх гостей пригощали смачним десятикілограмовим тортом. Можна впевнено сказати, що свято вийшло яскравим та незабутнім!

Хоча святкування дня народження «Ігроленда» вже завершилося, але свята в «Ігроленді» не закінчуються! Вже з наступного тижня у продажу з’являться квитки на новорічні вистави «У пошуках новорічного сузір’я». На малюків та їх батьків чекає справжня пригода разом з героями «Ігроленда» Шустриком, Косміком і Вірусом. Адже цій відважній команді належить врятувати Новий рік і допомогти Діду Морозу відшукати дорогу до слухняних діток! Вся програма побудована на командних іграх та конкурсах. А по закінченню пригоди на всіх юних учасників чекає солодкий подарунок!

 «Ігроленд» щиро дякує всім своїм клієнтам, які були з ним протягом 10-ти років, а також тим, хто тільки нещодавно відкрив для себе світ свята та веселощів в цьому сімейному розважальному комплексі. Компанія «Ігроленд» висловлює Вам свою вдячність за те, що весь цей час Ви допомагали їй розвиватися і вдосконалюватися, надихали на нові ідеї та проекти, які роблять Ваше дозвілля ще більш цікавим і вигідним!

Компанія «Ігроленд» — igroland.com.ua