7-9 жовтня, IT Arena у Львові об’єднає найкрутіших спікерів, ІТ-експертів та лідерів індустрії.
IT Arena 2021 – подія must-visit не тільки для тех-гіків, а й платформа, де можуть народитися майбутні юнікорни та місце
зустрічі для тих, хто сумує за офлайн подіями.

Відчуйте найкращі можливості онлайн та офлайн
Цього року IT Arena відбудеться у змішаному форматі, поєднавши всі переваги офлайну та онлайну. З початком вакцинації від COVID-19 світ частково повернувся до звичного живого спілкування. Офлайн-комунікація, атмосфера конференції, виступи топ-спікерів наживо заряджають та надихають на нові плани та ідеї. Проте, онлайн формат має свої безсумнівні переваги – це необмежені можливості залучати до конференції найкращих спікерів на відстані.


Вісім років IT Arena
IT Arena 2021 – вже восьма конференція, шість попередніх відбулись на стадіоні Арена Львів. За всю історію проведення, IT Arena відвідали 18192 учасника з понад 40 країн світу, 678 відомих спікерів виступили з доповідями. В Startup Competition взяли участь 800 стартапів, у Львові було проведено 162 офлайн-мітапи та 24 афтепаті, 525 годин захопливого нетворкінгу. В 2020 році IT Arena відвідали 4076 учасники з 82 українських та 62 закордонних компаній.

Ще більше цікавих спікерів
Цього року IT Arena традиційно поділяється на тематичні блоки: бізнес, продукт та технології, які представлені спікерами з таких провідних світових компаній як AstraZeneca, Microsoft, Uklon, Headspace, LinkedIn, Remote, H&M:
– Доктор Шамір Хадер, AstraZeneca, займається використанням підходів big data
та machine learning для прискорення розробки ліків.
– Бет Енн Кац, продакт менеджерка Microsoft, входить до топ 100
найвпливовіших жінок у Кремнієвій долині за версією Business Journal of Silicon
Valley, вона займається темою психічного здоров’я та зниження стресу.
– Дмитро Дубровський, співзасновник та СЕО компанії Uklon, має успішний досвід
трансформації бізнесу за допомогою machine learning.
– Френк Бах, провідний дизайнер продуктів у Headspace, створює та розробляє
продукти для Headspace, його розробки увійшли до 10 кращих додатків, що
змінюють світ за версією Forbes.

Шамір Хадер, AstraZeneca, ділиться в Twitter: “З нетерпінням чекаю IT Arena 2021, щоб розповісти про те, як найсучасніші технології, такі як big data та machine intelligence, використовуються для винайдення, розробки та перепрофілювання
лікарських засобів”.

Мей Маск – про незламний дух та серйозне ставлення до роботи
Хедлайнером IT Arena 2021 стане Мей Маск – найвідоміша мати у світі, авторка світового бестселлера, знана дієтологиня, яка виступає по всьому світу з доповідями на теми здоров’я, харчування, ведення бізнесу та старіння. Протягом своєї кар’єри Маск концентрується на тому як допомогти жінкам залишатися впевненими, цілеспрямованими та сильними. На цьогорічній IT Arena Мей Маск виступить у форматі онлайн fireside-чату в п’ятницю 8 жовтня та зосередиться на розширенні можливостей жінок і їхньому впливі на розвиток технологічної галузі.

70 000 доларів на найкращі ідеї

IT Arena 2021 Lviv

В рамках IT Arena відбудеться змагання стартапів – Startup Competition, що збере найамбітніші early-stage стартапи України. Призовий фонд IT Arena Startup Competition 2021 на сьогодні складає 70 000 доларів, і ця сума збільшуватиметься. До участі в Startup Competition запрошуються молоді стартапи, що існують не довше 2-х років та мають демо-версію продукту. Фінал та нагородження переможців відбудеться 9 жовтня в Львівській Національній Опері. Минулорічні учасники пропонували вирішення таких актуальних проблем, як підтримка фермерів, боротьба з комахами, перетворення води на санітайзер, допомога людям з біполярним розладом, цифрове самообслуговування в ресторанах. Переможцем IT Arena Startup Competition 2020 та власником головного призу – 10 000 доларів від CRDF Global & IT Arena став харківський стартап Tradomatic, що поєднав агробізнес та технології. Деякі попередні фіналісти змагання зробили успішні екзіти або масштабували свій бізнес.

Мітапи та вечірки – ще більше можливостей якісного нетворкінгу

Після виступів експертів на IT Arena, учасники продовжать спілкування в більш невимушеній атмосфері на мітапах та афтепаті. Ці події відбуватимуться в найцікавіших локаціях Львова. В MAD Bars House, що розташований в історичному
центрі проведуть дві великі вечірки – Networking & Beer Party та Tech Lounge.
– 8 жовтня, на 1-2 поверхах MAD Bars House відбуватиметься Networking & Beer Party, для знайомства та продовження спілкування учасників IT Arena. На 5-6 поверхах MAD та руфтоп-просторі відбудеться Tech Lounge – вечірка, що об’єднає керівників компаній, інвесторів та представників влади.
– 9 жовтня мітапи пройдуть в таких локаціях центру Львова: готель “Леополіс”, MAD Bars House, Театр пива “Правда”, Grand Cafe “Леополіс”, “Масонська ложа”, Львівська Копальня Кави, Арт-центр “Дзиґа”. Формат мітапів був створений для того, щоб відвідувачі IT Arena могли дізнатися більше про Львів та обговорити розвиток ІТ-індустрії в затишній атмосфері, з дотриманням усіх рекомендацій щодо Covid-19.
– Львівський ІТ Кластер, головний організатор IT Arena відсвяткує 10-й День народження у 3-й день конференції, в Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Львівська
Національна Опера завжди була центром історичного та культурного життя, а цього разу стане центром спілкування керівників та засновників IT-компаній, провідних експертів галузі та сценою для фіналу Startup Competition.
“Формат IT Arena 2021 – черговий експеримент для нас. Минулого року ми провели масштабну чотиритисячну подію в онлайні, в 2021 ми плануємо увірватись в нову реальність дистанційного та обережного життя – і зібрати обмежену частину
учасників події на вечірні афтепаті, а також на мітапи та воркшопи третього дня.”
– коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Про онлайн платформу та B2B Matchmaking

IT Arena відбуватиметься на інтерактивній платформі, де кожен учасник матиме можливість спілкуватись у чатах та через відеодзвінки, брати участь у дискусіях та перемикатись між доповідями, так само як і взаємодіяти з доповідачами в реальному часі. IT Arena надаватиме учасникам найкращий контент, поєднаний з можливостями якісного нетворкінгу та метчмейкінгу в рамках функціоналу B2B matchmaking. B2B Matchmaking – додаткова можливість ефективної комунікації та знайомства з потенційними клієнтами. Бізнес-чат доповнюється каталогом, що містить інформацію про компанії, які беруть участь в конференції IT Arena, тож забезпечує можливість отримати персоналізовані рекомендації залежно від ваших бізнес-цілей.
Встигніть придбати квитки, щоб не втратити нагоду отримати якісний нетворкінг,
найкращі інсайти та спілкування з однодумцями.
Квитки: https://itarena.ua/

Доповнено:

Які стартапи перемогли на IT Arena Startup Competition 2021 у Львові?
1 місце Mosqitter – $20000 (розумна пастка для комарів)
2 місце Zeely – $18000 (мобільний креатор веб-сайтів)
3 місце CareTech Human – $15000 (автоматичний моніторинг здоров’я)