27 грудня о 14:00 у Полтаві буде відкрито легендарний кінотеатр Колос. На подію завітає команда Студії Квартал 95, тобто веселий настрій – гарантовано 🙂

Офіційне відкриття для гостей заплановано на 14:00 годин (вартість квитків – 200/400 грн).

У рамках відкриття розважального комплексу Колос передбачено, зокрема, відкриття інноваційного кінотеатру WIZORIA, унікальної гастрономічної кондитерської The CheeseCake Cafe та надзвичайного дитячого розважального клубу  Malur KIDS.

У програмі заходу: відкриття РК Колос, прес-конференція авторів проекту, презентація фільму “Слуга народу 2” командою студії Квартал 95, перегляд самого кінофільму «Слуга народу 2», дегустація чизкейків від The CheeseCake Cafe.

фільм Слуга Народу 2 у Полтаві

У звичайному режимі гастрономічна кондитерська The CheeseCake Cafe та дитячий розважальний клубу  Malur KIDS почнуть свою роботу 27 грудня з 16-ї години, а кінотеатр WIZORIA – з 17-ї години.

Кінотеатр нового покоління WIZORIA у «Колосі» буде другим кінотеатром української мережі WIZORIA в Полтаві. Перший, як вам відомо, нещодавно відкрили в ТРЦ Конкорд

Окрім наднових технологій, впроваджених у кінотеатрі, WIZORIA в Колосі порадує своїх глядачів найбільшим у регіоні екраном, який є одним із найбільших по Україні. Також WIZORIA в Колосі – буде єдиним кінотеатром у нашій країні із двома звуковими зонами: одна спрямована на основний зал, друга – на балкон.

Балкон – затишне місце для істинних любителів кіно. Це окреме приміщення на 26 VIP-місць із широкими проходами і столиками. Кожне з місць являє собою м’яке шкіряне крісло підвищеної комфортності, з пультом управління для зміни положення тіла до лежачого. Сюди передбачений окремий вхід, персональне обслуговування офіціантів із гастрономічної кондитерської The CheeseCake, меню від шеф-кухаря Валерія Созановського і багато інших переваг. На балконі кіноглядачі з максимальним комфортом зможуть насолодитися переглядом фільму і протягом усього перегляду матимуть змогу безпосередньо до VIP-зали замовити напої та їжу зі спеціально розробленого меню. Перед сеансом і після нього гостям пропонують провести час в лаунж-кафе, випити чашечку кави або коктейлю та поділитися очікуваннями або враженнями від фільму.

Окремо треба розповісти про гастрономічну кондитерську.

The CheeseCake Cafe – це 15 видів чизкейків, більше 30 видів десертів, бездоганна італійська кава, створена за особливими рецептами. Лінійку чизкейків створює спеціально для відвідувачів The CheeseCake відомий шеф-кондитер зі світовим ім’ям – Валерій Созановський. Також над меню кафе працює Едуард Грабовенко – відомий кухар, який більше 20 років працює у ресторанному бізнесі.

chees cake poltava колос

І це ще не все. The CheeseCake Cafe щодня дивуватиме своїх відвідувачів.  Наприклад, у The CheeseCake Cafe буде відкрита кухня, на якій гості особисто зможуть бачити весь процес приготування страв та напоїв і переконуватись у якості та турботі, з якою ці страви готуються. У офіціантів не буде ніяких блокнотів та ручок, а замовлення прийматимуться на mini iPad. Також The CheeseCake Cafe можна буде поснідати о восьмій ранку. У затишному залі гастрономічної кондитерської лунатиме спеціально підібрана музика, яка з усіх боків огортатиме присутніх м’яким звучанням, оскільки гратиме на сучасному обладнанні. Загалом, щоб полтавці та гості міста відчували себе максимально затишно в The CheeseCake Cafe, тут буде безліч дрібничок, які створюють загальну неперевершену атмосферу.

Доречі, на відкриття докотиться музична хвиля з Одеси – Katie Etnies & Tyotya Lida!

Дитячий розважальний клуб Malur KIDS – неймовірний, чарівний простір для маленьких полтавців.

Тут зроблено все з турботою про дітей: сучасний дизайн інтер’єру, підігрів підлоги, для того, щоб дітлахи могли спокійно сісти і навіть лягти на підлогу без наслідків для здоров’я, регулярна профдезінфекція приміщення та іграшок, профкліннінг, який пронизуватиме наскрізь іграшки і поверхні, брендові, якісні сертифіковані іграшки тощо.

У Malur KIDS діток чекатимуть тематичні вечірки із якісними крутими костюмами, найкращими аніматорами міста, оригінальна та цікава програма. Також тут можна провести час на Play Station – найновішому, найкрутішому, з величезним якісним екраном, зручними кріслами. Також у клубі Malur KIDS можна буде відмітити Дні народження під ключ із окремим приміщенням для застілля у CHEESECAKE-кафе.

У декого з нас колишній кінотеатр Колос пов’язаний із найприємнішими дитячими спогадами. Більш старше покоління асоціює це місце із переглядами перших великих шедеврів світового кінематографу. Хтось, на жаль, міг споглядати лишень старі, зруйновані стіни і позабивані вікна Колоса – архітектурної пам’ятки Полтави, яка має столітню історію. Минулого року автори проекту взяли під реконструкцію вмираючий кінотеатр, який багато років піддавався руйнуванню, і вже в 27 грудня року тут все буде зовсім інакше.

Кінотеатр Колос Полтава Wizoria

Запрошуємо Вас на відкриття РК Колос у Полтаві!