Мега-драйв, висока швидкість, натовп вболівальників з різних міст, фінальна гонка національної серії України LTAVA ATTACK SERIES 2016. Це V етап, який проводиться у місті Полтава. Вхід вільний

Захід проходитиме протягом 10-11 вересня.

Дисципліна «Timeattack» з’явилася відносно нещодавно, але Полтава зі своєю кільцевою трасою «Лтава» вважається її столицею. Наше місто зустрічатиме учасників з Києва, Харкова, Дніпра, Сум, Одеси, Первомайська, Донецька, Луганська, Миколаєва і, звичайно, Полтави.

На старт вийде 70 пілотів з різних куточків України, які відзначають вдале географічне розташування і чудову конфігурацію траси.

Програма:

10.09. – прес-конференція з топ-пілотами в ТРЦ «Київ» о 18:30. Також представлення учасників, авто-шоу, виставка машин.

Запрошені гості: Роман Товстий – заступник голови Обласної державної адміністрації; Денис Сідан – командир батальйону Управління патрульної поліції.

Топпілоти:
Білогубцев Дмитро(Полтава), Бородай Олександр (Київ), Гришин Вадим (Харків), Гуськов Ярослав( Запорожье), Фрішман Дмитро (Харків), Острога Антон(Суми), Пономаренко Сергій (Київ), Холодний Андрій (Дніпро) Хоменко Олександр (Київ), Хоперія Леван (Київ),Мироненко Василій (Харків), Миклуха Олег (Київ), Кондратюк Олександр (Київ)

11.09. – початок заїздів о 8 ранку, гоночний трек «Лтава», вул.Комарова 11.

Довідка:

Тайм атак – в дослівному перекладі з англійської “боротьба з часом”, різновид кільцевих перегонів. На відміну від класичного кільця тут немає контактної боротьби, пілоти виїжджають на трек окремо і змагаються виключно з секундоміром. Це дозволяє брати участь на серійній техніці з дотриманням мінімальних вимог безпеки (наявність в автомобілі вогнегасника, обов’язкове використання шолому і ременів безпеки). 

Організатор – Андрій Приходько, змагання відбудуться під егідою Автомобільної Федерації України.