21 жовтня о 19:00 ювілейна вистава театру “Маски-шоу” у Полтаві

Маски-шоу Полтава 2015
Де: Концертна зала міського будинку культури, Майдан Незалежності, 5
Організатор: “Квартал-концерт”

Легендарний театр «МАСКИ-ШОУ» їде в грандіозний ювілейний тур!
Складно повірити, але творча історія театру «Маски-шоу» почалася рівно 30 років тому!

30 років безперервного комічного стажу – це не жарт! Усі ці роки «МАСКИ» безліч разів доводили свій феноменальний успіх: «підірвавши» телебачення 90-х, незабаром вони стали королями сучасної клоунади на величезній території, яка простягається сьогодні на десятки країн світу!
Знаменита комік-трупа ніколи не спочивала на заслужених лаврах, вона творить і розвивається, створюючи і винаходячи все нові і нові запаморочливі, блискуче зіграні, театралізовані жарти.

Продовжуючи успішно гастролювати по всьому світу, знаменитий театр клоунади під керівництвом народного артиста України Георгія Делієва, щороку дивує публіку черговою прем’єрою.
«МАСКИ» воістину невичерпні. Доказ тому – нове комедійне шоу «МАСКИ В КУБІ»
«МАКСІ У КУБІ» – блискуча комедія без слів про перетворення фантазії в реальність, і реальності у фантазію. Глядачі побачать спектакль-сновидіння, де сюжетна лінія розчиняється в безперервному потоці свідомості. Тут дорослі стають дітьми, а все серйозне перетворюється на абсурд. Смішні до нестями сцени змінюються красивими філософськими образами і несподіваними трюкових ноу-хау. Так само, як один сон трансформується в інший, настрій вистави непередбачувано змінюється від скетчу до скетчу. З дивовижною пластичністю і майстерністю актори трупи створюють не просто пантоміми, а справжнє шоу, чудову драматичну клоунаду, новаторство якої неможливо порівняти зі звичними жанрами. Цей спектакль дозволить подивитися на світ іншими очима, знайти себе в героях, а героїв – в собі …

«Головна ідея постановки в тому, що ми всі прагнемо отримати свободу, але дуже часто стаємо рабами своїх же стереотипів. «Маски в кубі» розсовує межі сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе. Наше завдання – створювати те, що неможливо пояснити словами, але це незрозуміло чіпає тебе до глибини душі», — розповідає про виставу Георгій Делієв.


Вистава «МАСКИ В КУБІ» базується на абсолютно нових номерах і нових режисерських ідеях – починаючи від комедійних трюків, і закінчуючи декораціями на сцені. Однак, до шоу увійдуть і фірмові пантоміми, які полюбилися мільйонам, що стали невід’ємними сторінками творчої біографії трупи. Це і культовий «Вокальний дует Мана-мана-тинч-тинч-титирим», який вперше з’явився на телебаченні в 1985 році, і «Танець вмираючого лебедя», «Танець самовара і чашок» з «Маски в опері», та інші, що викликають майже у кожного гомеричний регіт упереміш зі щемливими нотками ностальгії.
Це «МАСКИ В КУБІ», помножені на 30 років!
У ювілейному виставі беруть участь: Народний артист України Георгій Делієв, Народний артист України Борис Барський, Заслужена артистка України Наталія Бузько, Олександр Постоленко, Ігор Малахов, Михайло Волошин та інші актори театру.

З питань організації інтерв’ю, коментарів, ефірів та отримання додаткової інформації: тел. 067 7700757, 050 800 59 03 (Оксана Шевченко, медіа-координатор туру).