Полтавський поп-рок гурт Mountain Breeze презентував пісню «Бути з тобою». Це вже друга робота в рамках підготовки до виходу повномасштабного альбому колективу. І серйозна заявка на те, щоб, сподіваємося, захопити ефіри більшості радіостанцій.

mountain breeze Полтава 2020 быть с тобой

Mountain Breeze починали свій шлях з українського шоу «Х-Фактор», в якому дійшли до фіналу. Після цього за їх продюсування взявся Андрій Данилко, з яким група випустила свій дебютний альбом. У минулому році Mountain Breeze зробили нелегке, але сміливе рішення продовжувати займатися творчістю самостійно, без підтримки продюсерських центрів.
 
Дебютним треком у новому амплуа стала пісня Why Do not We, яку гурт зробив повністю самостійно. «Бути з тобою» – ще більш амбітна робота. Для її створення група запросила Томаша Лукача. Лукач – відомий саунд-продюсер, у якого в активі величезна кількість хітів від артистів самої різної величини і музичних напрямів, серед яких Елка, Віра Брежнєва і Eshtar.
 
«”Быть с тобой” – це наша друга пісня російською мовою. Ми записали демку за день на домашній студії. Вона вийшла більш роковою. Потім нас познайомили з Томашем. Ми вирішили зробити цю пісню разом з ним, після чого вона стала більш танцювальною. «Бути з тобою» відрізняється від нашого попереднього альбому і творчості в цілому. Наше нове звучання – експеримент і бажання показати нових Mountain Breeze », – розповів фронтмен гурту Саша Біляк.
 
«Бути з тобою» – ідеальний хіт. Ця пісня прекрасно впишеться в будь-який плейлист, і при цьому несе собою світлу емоцію, завдяки якій запам’ятається надовго і буде асоціюватися з приємними спогадами. «Ідея пісні в тому, що кожна людина хоче бути щасливою, а джерело щастя і сенс життя – це любов. Все інше вже не так важливо, аби бути поруч з тими, з ким ти відчуваєш себе щасливим », – каже Олександр.
 
Mountain Breeze планують випуск кліпу на новий трек, а також старанно працюють над записом свого першого повноформатного альбому в якості незалежних артистів.
 
Послухати новий трек можна на стрімінгових платформах, а також на YouTube!