Днями відвідали новий кінотеатр Multiplex, який нещодавно відкрився в ТРЦ Екватор. Ми прийшли на пізній вечірній сеанс. Виглядає кінотеатр вражаюче – величезні вивіски, все світитися.

Зроблено у європейському стилі кінотеатрів. При вході є роздягальня, і камера зберігання (!). Далі йде стійка системи бронювання, дівчата з посмішками всіх зустрічають, і видають заброньовані квитки.

кінотеатр мультиплекс Полтава

Кінотеатр Екватор Полтава Multiplex

Проходячи далі є диванчик для очікування, він дуже місткий, далі йде продаж їжі і закусок, вибір величезний, на будь-який смак! Є й столики для відпочинку до, та після фільму, з зручними кріслами.

кінотеатр мультиплекс Полтава кіно 2016

У Multiplex 6 різних залів, є крісла супер комфорту, в яких навіть можна трохи прилягти, все зроблено за найсучаснішими технологіями.

Кінотеатр Екватор Полтава

Ми дивилися фільм Аудитор, такого супер якості, як повідомили наші таємні відвидувачі, ще ніде не бачили,  вони використовують цифрові проектори Christie і Barco, акустичні системи провідних світових брендів, тому фільм показують так, як задумав його автор. Отримали масу задоволення і чудово провели час. Рекомендуємо Мультиплекс Полтава, та сподіваємося, що вони не зіпсуються 🙂

Додано: наші таємні відвідувачі були там 23.11, пізно ввечері, та описали перші враження. Через деякий час зробимо повторний візит і опишемо більш детально.

P.S. Скоро розповімо про кінотеатри Wizoria 😉