17 вересня до Полтави завітає голова правління ГО «Парк Наталка» Наталія Чорногуб. Наталія розповість, як зі звалища зробити сучасний парк і чи можна цей досвід впровадити в Полтаві.

Полтавська набережна

Урочисте відкриття оновленого парку «Наталка» у Києві відбулося 27 травня 2017 року. Це є заслугою ГО «Парк Наталка», котру очолює Наталія Чорногуб. Площа парку близько 7 га. Майже за три роки з покинутої, небезпечної та недоглянутої території зі сміттям і наркоманами, яку збиралися забудувати, парк «Наталка» став найкращим парком у столиці.

Команда ГО «Парк Наталка» облаштувала на території невелике футбольне поле, вимостила доріжки, зробила дитячий майданчик, вбиральню, три оглядових майданчики, спортивний куточок, танцювальну платформу та громадський простір для відпочинку зі зручними кріслами та багато чого іншого.

Грандіозна робота була проведена над реставрацією території. Це тяжка праця, котра полягала не лише у практичних діях, а й у налагодженні діалогу між громадськістю та владою. І результат перевищив усі очікування.

Очільники парку діляться враженнями та розповідають, що мало хто вірив в успіх проекту. Проте зараз парк «Наталка» є чудовим прикладом того, що зміни варто починати з себе. Лише об’єднавшись, суспільство може створювати унікальні та прекрасні проекти. Саме такий рух є чудовим прикладом для наслідування іншими активними об’єднаннями людей.

У нашому місті є подібна ділянка, яка може стати продовженням проекту «Наталка», – Прирічковий парк. Запрошуємо всіх активних полтавців 17 вересня 2017 року о 15:00 год. на діалог з головою правління ГО «Парк Наталка» Наталією Чорногуб. Полтавці матимуть змогу не лише дізнатися про досвід киян, а й обговорити майбутнє Прирічкового парку в Полтаві. Зустріч відбудеться в Прирічковому парку поблизу тенісних кортів.

Прирічковий парк Полтава