З 22 грудня по 10 січня пройдуть Святкові новорічні заходи у ПМБК (будинку культури) Полтава.

Рекомендовано для сімейного перегляду.  Кружляння перших сніжинок сповіщає про настання довгоочікуваних зимових свят. Зовсім скоро розписні сани з упряжкою оленів промчать зоряним небом, аби зазирнути у кожен дім та подарувати дітлахам новорічні радощі, безліч солодощів, подарунків і, звичайно ж, чудовий настрій!

новорічні заходи Полтава 2016

Не омине Дід Мороз і Полтавський міський Будинок культури, адже за доброю традицією саме тут разом із Снігуронькою він привітає дітлахів нашого міста. Творча команда закладу, як завжди, підготувала новорічні програми.   У глядацькій залі одним із святкових подарунків для дітей стане музична авантюра «Новорічні приКЛЮЧки та Карабасові штучки». Відомі всім персонажі повідають глядачам абсолютно нову історію. Головні герої– Буратіно та його друзі – у пошуках діджея Мороза здолають заплутані шляхи, побувають в улюблених казках, зустрінуться з героями популярних мультфільмів та головне – запросять у свої захоплюючі пригоди глядачів, які матимуть змогу стати активними учасниками веселих інтерактивів. У постановці мюзиклу на слова і музику Наталії, Олесі, Станіслави Май використані виключно авторські матеріали, сучасна хореографія, яскраві костюми та святкові декорації. Цікава, динамічна, життєрадісна, повна добрих жартів казково-сніжна історія подарує і малечі, і дорослим, безліч позитиву та залишить приємні спогади до наступного новорічного сезону.   У виставковій залі для дітей та їх батьків на новорічно – сімейну розвагу «Королівство солодких мрій» чекають король Солодкочупс, принцеса Мармеладка, іриски-танцюристки та диво-кондитери. А якщо ти справжній солодкоїжка, то для тебе наша розвага – це нагода дізнатися таємні слова Діда Мороза, які роблять будь-яку цукерку чарівною.

Приходьте сім’єю! Запросіть друзів! Глядачів немає – є тільки учасники захоплюючої новорічної історії. Додайте до цього веселу музику, яскраві костюми, гігантські декорації та солодку фото-зону і свято залишиться з вами надовго.  Пам’ятайте, новий рік – це чудова нагода здійснити дитячу мрію.

Вартість квитка –  25 гривень.

Довідки за телефоном  56-37-76. Адміністратор Євгенія Олександрівна – 066 16 55 880