27 вересня запрошуємо на пізнавальну тематичну велопрогуляньку “Живи органічно”, під час якої ми розкажемо про “Тиждень екологічного споживача”, завітаємо до одного з найстаріших навчальних закладів, зустрінемося з фахівцями, дізнаємося як зберегти здоров’я, скоштуємо органічних смаколиків, відкриємо для себе славетні імена полтавців та де-які цікаві місця нашого міста.
велоекскурсія полтава живи органічно
Коли: 27 вересня 2015 року, неділя
Час зустрічі: 10:00
Місце зустрічі: Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека (вул. Леніна, 17)
Тип: для початківців, тематична, пізнавальна
Маршрут: Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського – Полтавська державна аграрна академія – Аграрно-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії (вул. Сковороди) – вул. Моргуна -Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівcької молоді  (приблизно 7 км)
Тривалість: до 3 годин
З собою мати: справний велосипед, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос.  Рекомендуємо (але не зобов’язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.
Для участі зареєструйтеся: http://goo.gl/forms/QPQDAWPlUc (участь безкоштовна)
Учасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді.
З нами Ви можете не тільки активно відпочити, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями.