6 березня відбудеться похід вихідного дня «Весняна Пивиха», який пройде вздовж берега Кременчуцького водосховища у підніжжя гори Пивиха.

ПОХІД ВИХІДНОГО ДНЯ «ВЕСНЯНА ПИВИХА»

Скоро рівень води у водосховищі піднімуть, частина прибережної територіє буде повністю затоплена, тому пройти цей шлях стане неможливо. Тому варто їхати саме зараз.

Дистанція 15 км. Темп руху 2-3 км за годину. Тривалість походу близько 6 годин.

Спеціальна фізична підготовка не потрібна, адже це не виснажливий трек, а захоплива прогулянка. Із групою ідуть два краєзнавці, які вже були на цьому маршруті і розкажуть цікаві історії про цю територію. Також на маршруті є численні локації для яскравих колоритних фото. Гуляти на природі набагато краще, ніж у місті, особливо у міжсезоння. Адже саме на природі можна відчути перший «подих весни», помилуватися новими мальовничими краєвидами, відволіктися від щоденних турбот і наповнитися енергією на наступний робочий тиждень.

На похід вихідного дня «Весняна Пивиха» 6 березня залишилося всього 4 місця. Їдемо маленькою групою комфортабельним мікроавтобусом з Полтави. Приєднуйтесь. Запис на сайті – http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/in019