9 липня о 19:00 шоу комедійної імпровізації «Квадрат-шоу» у Полтаві, PODIUM.

ШОУ КОМЕДІЙНОЇ ІМПРОВІЗАЦІЇ «КВАДРАТ-ШОУ» У ПОЛТАВІ

«Квадрат-шоу» – це шоу комедійної імпровізації від театру Чорний квадрат! У ньому поєднуються комедія, театр і інтерактивність. Як це відбувається? Це – вистава без сценарію! Глядачі висловлюють побажання, щоб вони хотіли побачити – а актори створюють полотно дії в режимі реального часу. Так що у цього проекту завжди – найбільша концентрація режисерів, драматургів, ідей, рішень, гумору, лірики, сексу … Обмежень за жанрами немає: на сцені може «статися» хоррор, трилер, чорна комедія, вестерн, еротична драма і навіть … мюзикл!

У проекті беруть участь провідні актори театру «Чорний Квадрат» (а так само інших театральних, кіно- і телепроектів): Ірина Гатун, Сергій Федорчук, Поліна Голованова, Андрій Мерзлікін, Олександр Розвяков. Саме з їх участю створювалися перші імпровізаційне шоу в Україні «Сексуальне чтиво». А так же молоді та талановиті актори театру Анастасія Кісь, Ксенія Осадча, Денис Твердохліб, Павло Русов …

Три причини бути: – Це смішно, яскраво і непередбачувано, тому що головними учасниками шоу будуть глядачі. Саме їх фантазії і бажання актори будуть втілювати на сцені! – На нашому шоу немає і не буде заборонених тем і обмежень. Єдине наше правило – будь-який жанр, крім нудного! – Театр імпровізації «Чорний Квадрат» – найпопулярніший і аншлагову театр України. Будь-яке шоу за участю акторів «Чорного Квадрата» – це гарантія гарного настрою.

Квитки 250-300 грн тут