3 серпня о 17:00 у галереї мистецтв імені М. Ярошенка у рамках виставки українських абстракціоністів відбудеться концерт піаніста-імпровізатора Влада Солодовникова.
Вхід за музейними квитками

Владислав Солодовников – піаніст, музикант-імпровізатор, композитор.
Засновник і режисер-постановник театру-студії «Bach_Alive» (Київ). Композитор і член оргкомітету оркестру «Eclectic Sound Orchestra» (Київ).
Навчався в Полтавському музичному училищі на відділі «теорія музики», вивчав композицію і інструментування у професора В. Мужчиля у Харківському інституті мистецтв ім. І. П. Котляревського.
Працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм.
Флейта – Ганна Данець
Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери «Прасыони за розумом» (Страсти по рассудку») (лібрето і постановка автора).
Лауреат міжнародного конкурсу композиторів імені Івана Карабиця (Київ), неодноразово – міжнародного конкурсу молодих композиторів імені Левка Ревуцького (Чернігів).

У програмі концерту авторська та імпровізаційна музика (від інтерпретації джазового мейнстріму 30-х років XX століття до сучасних авторських композицій у стилі фолк, фьюжн, інді-рок і джаз). Концерт відбаватиметься у залі, де експонуються твори абстрактного живопису. Родзинкою програми будуть авторські імпровізації за експонованими картинами.