23-24 березня у столиці пройде весняний благодійний Кураж Базар

Кураж Базар Весняний – це про душевні співи, шанування традицій, пробудження природи і веселощі! Адже весна – це щастя від сонця, співів пташок, теплого вітру, закоханності і нових починань.

Якщо у вас є вишиванки, квіти у горщиках, глиняні глечики, брошки і скрині прабабусі або інші класні речі і ви хочете їх продати на нашій барахолці, реєструйтесь ось тут: 
http://bit.ly/2IQfLcw

🎧Наш плейліст допоможе налаштуватись на весну, закохатись в українську музику і заповнити час очікування https://apple.co/2U9USdu

💜Благодійна мета на березень – дозібрати 200 000 гривень на інклюзивний дитячий майданчик. Детальніше ось тут – http://bit.ly/2SJarHq

🤘Кураж Базар – це велика весела барахолка! На другому поверсі павільйону 350 продавців продають унікальні, цінні, вінтажні речі, а також новинки класних українських брендів.

Весняний Кураж Базар 2019 у Києві

На Кураж Базар Весняний виступатимуть запальна і шалено харизматична Alina Pash, талановита і витончена бандуристка Marina Krut, гурт справжніх вуличних музикантів з переходу на Подолі. Зустрічатимуть гостей чумачеча і енергійна Пані Солоха Лідія Іванівна зі своїм ансамблем. Проект polyphonyproject.com передадуть любов до трацицій, співаючи веснянки і народні пісні. На Кураж Базарі можна буде ознайомитись з проектом, слухаючи фольклорні співи на плазменних екранах з навушниками.

Аліна Паш 2019

А партнером Кураж Базар Весняний стане центр народного мистецтва – Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum).

Веснянки співатиме і дитячий фольклорний ансамбль “Ягілочка”, вони виступали на Кураж Базар Різдвяний і це було неймовірно.

У кінолекторії показуватимуть українські фільми, а цікаві лектори ділитимуться своїми знаннями.

🍔Коли зголоднієте, а ви неодмінно зголоднієте, адже з фуд-корту доносяться запаморочливі аромати, ви можете поласувати пловом, стейками, хот-догами, бургерами, лапшою, супами, десертами, чаєм і кавою. Будуть бари, глінтвейн, healthy і веган.

🧒У нас є дитяча кімната з іграшками, майстер-класами і нянями з Цілодобовий сервіс експрес нянь ParaSolka. Буде стільки цікавих майстер-класів, що плануйте, як вам розважитись, поки діти будуть зайняті:
23-24 березня:
11:00-13:00 – «Спробуй себе у ролі справжнього архітектора міста» з Kids ARCH
13:00-15:00 – Кулінарні майстер-класи – Готуємо млинці
15:00-16:00 – Читання дитячих книжок з Виктория Николенко (Ніколенко Вікторія Віршики-Кохасіки)
У суботу, 23 березня:
15:00-19:00 – Створюємо український народний одяг з паперу з Moosteria
В неділю, 24 березня:
15:00-19:00 – створення народного оберігу
Діти зможуть досхочу розмальовувати величезну розмальовку, гратись з бізібордами 4Hands Бизиборды, спілкуватись і куражити по-своєму, по-дитячому.

Хочете залишити малого під пильним наглядом няні, залишайте – вартість одної години вашого релаксу коштує 100 гривень.

👩‍👧‍👦У нас є тиха і тепла кімната Матері і дитини, де можна погодувати, перевдягти, вмити і вкласти поспати малючка.

Вхід на Кураж Базар коштує 100 гривень, частину коштів з кожного квитка ми спрямуємо на благодійсть. Людям з інвалідністю, дітям до 12 років, вагітним, іменинникам, ветеранам АТО і людям пенсійного віку вхід безкоштовний.

📍Ми знаходимось у 19 павільйоні ВДНГ. Адреса: проспект Глушкова, 1а.
Кураж Базар Весняний пройде 23-24 березня у 19 павільйоні ВДНГ.