З 28 червня по 1 липня 2018р. Студреспубліка за підтримки Полтавської облдержадміністрації та виконавчого комітету Полтавської міської ради на БВ «Динамо» (с.Сем`янівка (Кротенки) Полтавського р-н) проводить XX ювілейний Полтавський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка».

Студентська республіка Полтава 2018

Студреспубліка проходить під загальним гаслом «20 років для Полтавщини – Покоління Республіки» як знак всебічної роботи навколо стратегування майбутнього регіону!  Цьогорічна тема проекту: «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?», – це великий майданчик дискусії навколо майбутнього м.Полтава й Полтавського регіону.

Участь у проекті візьмуть кількасот молодих лідерів, жителів Полтавського регіону, у тому числі й представників об`єднаних територіальних громад.

Ключовою точкою проекту будуть вибори мера та депутатів магістрату Студреспубліки, що базуватимуться на реальних програмах розвитку. Переможці виборів пройдуть стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування.

Окрім змістовної факультативів і лекцій, публічних дискусій відбудеться ряд суб-фестивалів, а саме: конкурс краси та особистості «Перша леді», Music LIVE Awards, інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли? по-республіканськи», Кубок КВН, спортивно-журналістський проект «Республікада», «Квест-фест», дебати, інтелектуально-психологічна гра «мафія», Фестиваль аматорського відео, фото-конкурс «Спалах емоцій», Містер Студреспубліки, нічна й денна туса, перегляд фільмів під відкритим небом, змагання зі спортивної риболовлі, різноманітні флеш-моби та ін.

За двадцять років програми випускниками Студреспубліки стали десятки тисяч учасників. На сьогоднішній день багато з них займають провідні посади в органах державної влади й місцевого самоврядування, являються депутатами місцевих рад, є успішними бізнесменами, активно представлені в науці, освіті, культурі, спорті та ін. важливих галузях. У знак всебічної роботи Студреспубліки навколо тратегування майбутнього регіону!

Метою проведення Студреспубліки є пошуки шляхів виходу з кризи, яка охопила Україну, насамперед, через механізми розвитку освіти, громадянського просвітництва, виховання молодого покоління, здатного вільно й відповідально мислити, свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави. Стратегічна мета – входження України до ТОП-20 розвинених країн світу!

Для того щоб взяти участь у мульти-фестивалі потрібно заповнити спеціальну аплікаційну форму на сайті Студреспубліки та зареєструватися, а також виконати ряд інших бонусних завдань. Компетентна комісія визначить переможців відбору. Телефон для довідок (095)908-75-12, Наталія Ковалевська, менеджерка проекту.