1 березня о 19:00 національний балет Грузії Сухішвілі у Полтаві, Палац дозвілля “Листопад”
100 танцюристів на сцені, більше 2500 унікальних костюмів
«Спробуйте підстрибнути, згрупувавшись в повітрі. Потім впадіть на підлогу прямо на коліна і схопіться, щоб повторити все знову і знову! Виконайте обертання на пальцях в м’яких чоботях з такою швидкістю, щоб ніхто не розглянув вашого обличчя. І тут же обертається на колінах по периметру сцени. Зачаруйте прекрасних дам, які спокійно і грайливо спостерігають за вашим сміливим танцем, мета якого – завоювати їхню прихильність ».

Магія з Грузії «Дві з половиною години пролітають немов секунди, перш ніж ти встигаєш вирішити, на що звернути особливу увагу, чим захоплюватися більше – музикою, приголомшливими костюмами, майстерністю або неймовірною технічністю танцюристів, багатими традиціями Грузії».

Національний балет Грузії Сухішвілі у Полтаві

Національний балет Грузії «Сухішвілі» було засновано в 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. У Грузії це був перший професійний танцювальний ансамбль, на прикладі якого створювалися всі наступні. У 30-х роках минулого століття народного танцю, як такого, в Грузії не існувало. Були ансамблі пісні і танцю Східної Грузії, Західної Грузії – п’ять-шість чоловік і репертуар з кілька танців. Великих колективів і масштабних постановок в Грузії не було, вони з’явилися лише разом зі створенням ансамблю під керівництвом Іліко Сухішвілі. Завдяки зусиллям сім’ї Сухішвілі мистецтво національного танцю Грузії стало активно розвиватися і завойовувати популярність. Іліко і Ніно зробили свою мрію реальністю: грузинська культура танцю отримала світове визнання, а молоді люди стали партнерами не тільки на сцені, а й у житті, їх справу продовжили діти, а тепер і внуки.
Квитки