Афіша театру ляльок Полтава, листопад 2016

Афіша театру ляльок Полтава, листопад 2016

27 листопада о 19.00 на сцені Полтавського академічного обласного театру ляльок відбудеться показ вистави «Чортова дюжина», яку презентуватиме харківський Театр «В дві руки». У виставі грають актори харківського театру імені Т.Г. Шевченка: Сергій Гусєв, Андрій Боріс, Світлана Февральова, Оксана Шопіна.

вистава "Чортова дюжина" харківський Театр "У дві руки" у Полтаві

«Чортова дюжина» (комедія-defile) 

 Знайти супутницю життя не легко! Хтось шукає її за коханням, хтось за розрахунком, а хтось за випадком. Сюжет вистави «Чортова дюжина» закручений навколо бізнесмена-багатія, який намагається знайти саме ту єдину, яка покохає його за щире добре серце, а не за товстенький гаманець. У цій авантюрі беруть участь його мати та ліпший товариш. З претендентками він познайомився напередодні. Оглядини майбутніх наречених у розпалі, вони змінюються одна за одною і, нарешті, здається, що правильний вибір зроблено, але… Гра набирає неочікуваних обертів, про які ніхто не міг здогадатися…  

Що ж саме відбудеться у виставі «Чортова дюжина» Театру «В дві руки», ви дізнаєтесь, якщо 27 листопада о 19:00 завітаєте до Полтавського театру ляльок на перегляд вистави.

Вікова категорія – 16+

Тривалість – 1 год. 30 хв. (без антракту)

Мова виконання – російська

Вартість квитків: від 80 – 120 грн.

Квитки можна придбати в касі театру ляльок.

Довідки за телефоном: (098) 408-29-72 (Роман); (05322) 7-90-81 (каса театру ляльок)