24 жовтня о 18:00 концерт TVORCHI у Полтаві, театр Гоголя.

TVORCHI продовжують свій перший тур містами України Heart of Steel! Вони потужно представили Україну у Великій Британії на «Євробаченні», де заспівали про сталеві серця українців для 200 мільйонів телеглядачів. TVORCHI називають головним відкриттям молодої української сцени, а їхні треки звучать як на масштабних фестивалях, так і на домашніх вечірках.

Кожен із чотирьох альбомів артистів посідав перше місце головного музичного чарту України, а самі вони володіють нагородами «Група року», «Альбом року», «Концертне шоу року» за безпрецедентне шоу на Київському велотреку та інших. Номер TVORCHI на Євробаченні назвали найстильнішим, а глядачі віддали їм почесне 4 місце серед усіх учасників.

Артистам вдалося не лише гідно уявити країну, дати сотні інтерв’ю про війну в Україні всім світовим медіа, а й зібрати під час конкурсу понад 12 мільйонів гривень на покупку інкубаторів, щоб серця недоношених малюків, що народжуються під час війни, билися. Виконання цієї місії TVORCHI планують продовжити у турі Україною.

Тур TVORCHI Heart of Steel – це подяка всім українцям за підтримку один одного, сталеву волю та серця, за допомогою яких сьогодні кожен бореться на своєму місці. На концертах пролунають усі хіти артистів, серед яких: «Не танцюю», «Believe», «Мова тіла», «Bonfire» та нові треки. Приходь насолодитися якісною українською музикою!

TVORCHI: “Ми вперше дамо великі сольні концерти у Сумах, Полтаві, Харкові, Кривому Розі та Дніпрі, і вже дуже чекаємо на наші зустрічі з вами. Наша головна ціль – бути разом сьогодні, об’єднатися, і сказати своїм виступом “дякую” кожному, кому не просто, але хто не опускає руки. Проведемо цей вечір віч-на-віч, підтримаємо один одного і малюків, які народжуються в цей буремній світ”

Квитки від 390 грн ТУТ