7-9 квітня “Дні українського кіно” у Полтаві

7.04 о 16:00 за участю голови Держкіно Пилипа Іллєнка відбудеться відкриття фестивалю та показ нового художнього фільму про УПА “Жива”(режисер Тарас Химич).

8 квітня на 12-00 год запрошуємо дітей та батьків на перегляд прекрасного мультфільму “Кирило Кожум’яка”, а на 14-00 годину – на фільм Тараса Ткаченка про болючі проблеми вимушеної трудової української еміграції “Гніздо горлиці”.

9 квітня о 12-00 буде продемонстровано документальний фільм про події новітньої російсько-української війни відомого режисера Олеся Саніна. Запрошуємо воїнів АТО й усіх небайдужих. А о 14-00 год покажемо ретроспективний історичний художній фільм видатного режисера Юрія Іллєнка “Княгиня Ольга” у новій редакції. Щодня,після кожного сеансу відбуватимуться виступи режисерів та акторів та відповіді на запитання глядачів. Рекомендуємо бронювати місця, оскільки їх всього 250 у великому залі кінотеатру “Колос” (мережа “Wizzoria”) за адресою вул.Гоголя,  22

Мазепа фест Полтава Дні українського кіно 2017

Кінофестиваль “Мазепа-фест. Дні українського кіно” у Полтаві , що присвячений 330 річчю від часу обрання Івана Мазепи гетьманом України. ВХІД ВІЛЬНИЙ ДЛЯ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ.