18-20 серпня у столиці фестиваль Ulichnaya Eda святкує 4 роки і готує рекордну кількість сюрпризів, подарунків, розіграшів та квестів. Битва тортами, відкриття алеї зірок, нові розваги і святкове частування від ста учасників фуд-корту.

За 4 роки фестивалі Ulichnaya Eda стали майданчиком для різних категорій food-стартапів і фундаментом безлічі історій успіху. 18-го серпня тут відкриється «Алея зірок Ulichnaya Eda» та виділить найуспішніших і улюблених резидентів фестивалів.

ulichnaya eda август 2017 фестиваль уличная еда Киев

Іменинники 18-го, 19-го і 20-го серпня отримають безкоштовний вхід та сувенір, треба тільки мати при собі паспорт або права. Для тих, у кого День народження в інші дати, теж буде досить розіграшів, подарунків та сюрпризів, щоб пройнятись святковою атмосферою. Більшість учасників фуд-корти готують безкоштовні дегустаційні сети. Тому перш, ніж пуститися у всі тяжкі, у гостей буде можливість все спробувати і підкоригувати свої гастрономічні плани.

Атмосфера божевілля, яка панує зазвичай в водній зоні на всіх літніх фестивалях Ulichnaya Eda, цього разу пошириться всюди. Саме в водну зону ви захочете відправиться після того, як друзі закидають вас тортами. І їм за це нічого не буде, крім емоційних фото на пам’ять. Зберегти святкові емоції допоможе також безкоштовний інстапрінтер з миттєвими фотографіями.

фестиваль Вулична їжа серпень 2017

У День народження нам особливо хочеться добре виглядати. Тому beauty-зона значно зросте, в неї додадуться нові безкоштовні послуги та розіграші засобів для догляду.

Якщо після битви тортами, водних гірок і басейну не всі спожиті калорії будуть спалені, можна підключитися до квесту і знайти одну з сотні пляшок ігристого, захованих по всій території фестивалю. Умови та підказки можна буде почути по фестивальному радіо і знайти в газеті. Рекомендуємо взяти на касі і вивчити цю газету, щоб не випустити з уваги жодного розваги та частування.

фестиваль Вулична їжа серпень 2017 щось смачне

Щоб гості, які дотримуються дієти, відчували себе теж комфортно на святі, тут з’являться нові точки зі здоровим харчуванням. Наприклад, цукерки із сухофруктів без цукру, точки з різними видами смузі, граноли та стенд спортивного клубу FIZMAT. Тут буде не тільки продаватися їжа, рекомендована для людей з активним способом життя, а й проходити лекції по здоровому харчуванню. Батьки теж можуть бути спокійні за раціон своїх малюків: на дитячій зоні з’явиться стенд з корисною їжею для дітей від 2-х років.

Який День народження без листівок? «Укрпошта» дасть можливість кожному гостю безкоштовно вибрати і відправити листівку в будь-яку точку країни. Можна з упевненістю сказати, що День народження фестивалю Ulichnaya Eda стане одним з найяскравіших і емоційних заходів року.

Квитки зі знижкою (50 і 75 грн): concert.ua/eventpage/ulichnaja-eda

Видеозвіт фестивалю Ulichnaya Eda в червні 2017: 

Місце проведення: «Арт-завод Платформа» – найбільший креативний кластер в Україні, розташований на території колишнього «Дарницького Шовкового Комбінату», площею 100 тис. Кв.м. Це закрита еко-система, яка об’єднує бізнес, фестивалі, коворкінг, IT, арт, fashion, освіту та інші індустрії креативної економіки. З 2014 року гостями подій стало більше двох мільйонів чоловік, а бізнес-community об’єднало понад 300 різних стартапів і інноваційних проектів.