21-23 липня на «Арт-заводі Платформа» пройде фестиваль Ulichnaya Eda. Він стане бальзамом на душу всім, хто мріє поїхати у відпустку, але з якихось причин поки не може.

Уличная Еда Киев 2017

Цього разу наповнення фестивалю повністю відтворить атмосферу відпустки. Тематика «Середземноморська кухня» зробить фуд-корт чимось на зразок гастро-туру по морському узбережжю. Учасники будуть готувати дорадо зі смородиновим кюлі, сібас по-італійськи, червоний окунь в кисло-солодкому соусі, тунець в кунжуті, франчізінью по-португальськи, бургери з лососем, осміногі, лангустіни і багато інших дарів Середземномор’я. До речі, на всіх точках можна буде розрахуватися карткою. І ще одна деталь: відтепер в місці найбільшої посадки гостей, на першій пьяцці, теж будуть розваги майстер-класи, дегустації, виступи танцюристів та ілюзіоністів.

Ulichnaya Eda июль 2017

Вперше на фестивалі Ulichnaya Eda буде готувати його засновник Роман Тугашев. У його виконанні можна буде спробувати автентичну валенсійскую паелью та сангрію. Всі гроші, виручені з продажу цих іспанських ласощів, а також 5 грн з кожного проданого квитка будуть відднані на благодійність.

Басейни, водні гірки та перестрілки, skeam board, шезлонги, тайський масаж і багато інших задоволень, які ми чекаємо від літа, теж будуть тут. Поруч з водною зоною розташується цілий парк розваг для дітей та підлітків. Він стане порятунком для батьків, які ще не встигли відправити діточок на канікули. За численними проханнями тут знову пройдуть перегони на самокатах і брокант. Нагадаємо, що діти до 15 років зможуть безкоштовно потрапити на фестиваль за наявності учнівського квитка. Для гостей з дітьми до двох років в спеціальних бунгало будуть обладнані пеленальні кімнати і зони годування з безкоштовними овочевими та фруктовими пюре.

Уличная Еда июль 2017 Арт завод Платформа

Перший раз в місті працюватиме безкоштовний сферичний кінотеатр. У ньому будуть транслюватися дитячі навчальні програми та пізнавальні фільми для дітей і дорослих. Радимо всім батькам поєднати приємне з корисним і вписати в плани вихідного дня такий сімейний перегляд.

Тема спорту теж буде розкрита: пляжний теніс, крокет, петанк, гігантський твістер, бадмінтон. Традиційно на зеленій сцені всі три дні буде музична програма: молоді музиканти з усієї країни, акустичні команди, кавер-бенди, джазові колективи, діджеї.

Вулична Їжа липень 2017 Київ

Серед безкоштовних задоволень будуть послуги барбершопів, розіграші подарунків від партнерів та сертифікатів від учасників фуд-корту, можливість відправити листівки в будь-яку точку прямо з фестивалю на зоні «Укрпошта», Teen Speak Club та роледром. Щоб не забути про все, на касах будуть у вільному доступі газети в карткою фуд-корту, розташуванням та розкладом всіх активностей.

Квитки: concert.ua/eventpage/ulichnaja-eda

Місце проведення: «Арт-завод Платформа» – найбільший креативний кластер в Україні, розташований на території колишнього «Дарницького Шовкового Комбінату», площею 100 тис. Кв.м. Це закрита еко-система, яка об’єднує бізнес, фестивалі, коворкінг, IT, арт, fashion, освіту та інші індустрії креативної економіки. З 2014 року гостями подій стало більше двох мільйонів чоловік, а бізнес-community об’єднало понад 300 різних стартапів і інноваційних проектів.