Якщо вам не вистачає модних подій у Полтаві, 12-18.10 у Києві відбудеться UKRAINIAN FASHION WEEK

Де: Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький Арсенал”, вул. Лаврська, 10-12

102 дизайнери, 54 покази, 24 локації, 19 спеціальних проектів, понад 200 акредитованих ЗМІ та близько 18 000 гостей за 7 днів.

Вже традиційно подіумну програму Ukrainian Fashion Week відкриє показ POUSTOVIT. На головній локації Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі буде діяти два подіуми: головний подіум (Main Сatwalk) та подіум у правому крилі МА. Вже декілька сезонів ми спостерігаємо розширення «простору» Ukrainian Fashion Week, дизайнери виходять за рамки локації Мистецького Арсеналу та організовують власні шоу у найрізноманітніших місцях Києва – у Цирку, столичній школі, на паркінгу… Цього сезону дизайнери також здивують вибором локацій для показів.

Fashion-презентації, перформанси, шоу-руми – колекції весна-літо 2017 у рамках Ukrainian Fashion Week будуть представлені у різноманітних, актуальних для кожного бренду, форматах.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ

# ART-FASHION SPACE

Традиційно на головній локації Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі буде діяти Art-fashion space – місце, де мода поєднується з мистецтвом. Протягом 5 днів будуть представлені змінні інсталяції та fashion-перформанси.

Art-fashion space розпочне свою роботу з представлення проекту «Хто за ширмою?» – колаборація українських дизайнерів з дотичних сфер – моди та інтер’єрного дизайну, які об’єднались для створення унікальних авторських ширм. Організатори проекту, Тиждень інтер’єрного дизайну ALPI FINDER,запросили до участі дизайнерів, які об’єдналися у творчі та професійні дуети: DZHUS х PAVEL VETROV, FROLOV х ELENA DOBROVOLSKA, LITKOVSKAYA х MAKHNO, NATALIA KAMENSKA х FILD.

SHOWROOMS

У рамках 39-го Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі для відвідувачів працюватимуть шоуруми взуття, аксесуарів та одягу.

# Шоурум одягу

Шоурум одягу представлятиме 8 дизайнерських брендів. Проходитиме за підтримки «Текстиль Контакт».

# All About Footwear

Вже традиційним для гостей Ukrainian Fashion Week став  шоурум взутя All About Footwear за підтримки INTERTOP. Протягом п’яти днів у Мистецькому Арсеналі будуть представлені авторські колекції взуття українських брендів. У новому сезоні стане відоме ім’я переможця Конкурсу від компанії INTERTOP. Переможець Конкурсу отримає можливість створити капсульну колекцію для бренду BRASKA та укласти контракт на реалізацію цієї колекції у магазинах INTERTOP. За усіма подіями можна стежити на сайті партнера проекту ELLE.UA.

# PARFUM CORNER “Oriental Lounge. Ukrainian set”

Парфумерний корнер – новий формат для Ukrainian Fashion Week – відбувається за підтримки parfum büro. На спеціальному просторі у Мистецькому Арсеналі, який зібрав  відомих українських парфумерів, буде створено новий унікальний аромат «made in Ukraine».

parfum büro– інтерактивна платформа, яка об’єднує творців концептуальних парфумерних брендів, професіоналів ринку нішевої парфумерії, представників трендових профільних мас-медіа та просто любителів рідкісних ексклюзивних ароматів.

# Шоурум аксесуарів

Успіх українських дизайнерських брендів аксесуарів вже вдруге надихнув Ukrainian Fashion Week на організацію спеціального шоуруму. Цього сезону партнером шоуруму аксесуарів стане український бренд наручних годинників КЛЕЙНОД.

# EPSON DIGITAL FASHION

У березні цього Ukrainian Fashion Week розпочав конкурс «EPSON DIGITAL FASHION» під медіапатронатом ELLE Ukraine.

Протягом півроку учасники конкурсу EPSON DIGITAL FASHION створювали серії принтів, змагаючись за призи від Epson та можливість продемонструвати власну колекцію в рамках EPSON DIGITAL FASHION show. Журі Конкурсу у складі Salvatore Amura (CEO e President Accademia di BelleArtiAldoGallo IED Como), головного редактора ELLE Ukraine Соні Забуги, переможниці Міжнародної бієнале fashion-ілюстрації IMAGO-2014, арт-директора LAKE studio Маші Гаврилюк, керівника проекту NAMES’UA modateka Антоніни Головко, дизайнерів Ірини Діль та Олексія Залевського обрало найкращих вісім дизайнерів, які за підтримки компанії Epson вже надрукували тканини для нових колекцій на широкоформатному принтері серії Epson Sure Color SC-F.

За результатами конкурсу вісім обраних колекцій будуть представлені не тільки на подіумі UFW (16 жовтня), а й на сторінках журналу ELLE UKRAINE.

Ukrainian Fashion Week 2016

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

# Лекція Ліани Білякович “Трендові перспективи моди 2018”

Лекція професора кафедри дизайну одягу Київського національного університету культури і мистецтв Ліани Білякович. Ліана Білякович – фундаторка наукової школи Прогнозування моди в Україні, аналітик та прогнозист моди, експерт міжнародного класу в галузі текстилю, член Спілки дизайнерів України. Має науковий ступінь Ph.D. (Doctor of Philosophy in Technical Scienses) та диплом REFA – International (Німеччина) «Топ-менеджмент європейської індустрії моди» (друга вища освіта).

# Лекція Кріса Могена, директора Cambridge School of Visual & Performing Arts (CSVPA), “Fashion management у дії”. За підтримки DEC education

Кріс Моген, директор Cambridge School of Visual & Performing Arts (CSVPA), та інші представники найбільшого рейтингового коледжу Великої Британії, розкажуть про ефективні стратегії та прийоми  менеджменту та маркетингу у fashion-індустрії. Міжнародна освітня компанія DEC education – лідер з підготовки студентів по напрямках Art & Design, Drama & Music для вступу у престижні університети мистецтв, включно з University of the Arts London, Kingston University та The Royal Academy of Dramatic Art.

# Лекція “Створення цифрової fashion-ілюстрації та принтів на графічному планшеті”. За підтримки компанії «Новела», офіційного дистриб’ютора Wacom в Україні

Професійні ілюстратори, представники компанії Wacom Ukraine, розкажуть про нові можливості створення цифрової Fashion-ілюстрації та технології, які необхідні для прискорення щоденної роботи дизайнера, зокрема для створення принтів на тканині. Компанія «Новела» офіційний дистриб’ютор Wacom в Україні, виступає партнером призового фонду Міжнародної бієнале fashion-ілюстрації IMAGO.

# Лекція Джованні Оттонелло, креативного директора Istituto Europeo di Design (IED), “2000 років історії текстильного друку” 

Джованні Оттонелло, креативний директор італійського Istituto Europeo di Design, розповість про історію та нові технології текстильного друку. З жовтня 2015 року Istituto Europeo di Design є офіційним партнером Ukrainian Fashion Week. Цей навчальний заклад відкриває виняткові перспективи для молодих талантів з України, можливість здобути цінні практичні навички та досвід роботи за кордоном у провідних дизайнерських студіях.

# Семінар “Модні прийоми на всі часи” від Cambridge School of Visual & Performing Arts (CSVPA). За підтримки DEC education

На локації платформи Fresh Fashion Day відбудеться практичний семінар за участі Кріса Могена, директора Cambridge School of Visual & Performing Arts (CSVPA), який розповість секрети найбільш дієвих модних прийомів, актуальність яких доведена часом.

МІЖНАРОДНА БІЄНАЛЕ FASHION-ІЛЮСТРАЦІЇ IMAGO

Вже втретє в рамках осінньої сесії Ukrainian Fashion Week пройде фінал конкурсу Міжнародної бієнале fashion-ілюстрації IMAGO. Одним із завдань конкурсу є поступове формування простору ефективної взаємодії та співпраці між графіками, медіа та дизайнерами одягу. Завдяки міжнародному статусу бієнале IMAGO та авторитетному журі з різних країн світу участь у Конкурсі відкриває фіналістам величезні можливості.

Роботи конкурсантів оцінюють члени міжнародного журі, до якого увійшли авторитетні ілюстратори та арт-куратори – Керолайн Андріе (Франція), Річард Кілрой (Велика Британія), Спірос Халаріс (Велика Британія), Катерина Тейлор (Україна), Олександр Соловйов (Україна).

Підтвердженням актуальності fashion-ілюстрації у світі стала вражаюча статистика бієнале. Цього разу роботи до конкурсу подали 278 конкурсантів з 15 країн світу.

Роботи фіналістів Конкурсу буть представлені окремою експозицією в Мистецькому Арсеналі протягом Ukrainian Fashion Week. Після цього роботи фіналістів представить простір XXWHYISM, надавши можливість всім бажаючим не тільки ознайомитися з роботами, а й придбати їх.

Нагородження переможців у двох офіційних номінаціях відбудеться в рамках VOGUE Fashion’s Night Out.

Редакція журналу VOGUE UA з-поміж фіналістів обере власного фаворита та вручить йому спеціальний приз – оплачену поїздку до Лондона та навчання на курсі fashion-ілюстрації у London College of Fashion (LCF).

Переможці IMAGO отримають професійні призи від офіційного дистриб’ютора Wacom в Україні – компанії «Новела».

FRESH FASHION DAY

Оргкомітет Ukrainian Fashion Week завжди підтримував молоді таланти та створював комфортні умови для їхнього зростання у сталі бренди. Саме тому 2000 року було створено Конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», а у 2003 та 2006 роках проекти New Names та Fresh Fashion. І сьогодні логічним є створення окремої платформи для молодих дизайнерів у рамках Українського Тижня Моди.

Цього сезону Ukrainian Fashion Week презентує самодостатню платформу для молодого покоління – Fresh Fashion Day (17 жовтня). «Нова генерація» української моди отримає можливість показати свої колекції не тільки в окремий день, але й на окремому майданчику – КВЦ Парковий. Окрім професійних умов для демонстрації колекцій, молоді дизайнери отримають ще кілька спеціальних можливостей для розвитку.

Istituto Europeo di Design (IED) вчергове обере дизайнера, якому запропонує безкоштовне навчання у Мілані або Флоренції.

Сoncept store SMLXL та студія пошиття Fashion Production «STITCH» оберуть серед усіх учасників Fresh Fashion Day дизайнера, якому вручать грант на продакшн колекції сезону осінь-зима 2017-2018 та нададуть можливість її продажу у concept store SMLXL.

У програмі дня покази New Names: Daria Galushka, Sistan VARVARA, SADOVSKAYA for Gepur, Niki’s, DIA, DIHTYAR. А також 10 брендів Fresh Fashion, які вже мають досягнення в Україні та за її межами, а саме: LAKSMI by Maryana Steshenko, Nadia YURKIV, ROUSSIN by Sofia Rousinovich, CHUYKO, Holly by Timkova-Liakhovska, SaZhina, Dastish Fantastish, J.Perekriostova, Kir-Khartley. Крім того, Fresh Fashion Day прийматиме білоруського дизайнера – Tikota Unique. У свою чергу український бренд ROUSSIN by Sofia Rousinovich візьме участь у Belarus Fashion Week.

Програма UKRAINIAN FASHION WEEK 2016

fashionweek.ua