13 вересня 2015 року, неділя — пізнавальна ВЕЛОПОКАТЕНЬКА містом “НА ДОСЛІДНЕ ПОЛЕ”

екскурсія вело Полтава 2015
Велоподія присвячена 150-річчю створення Полтавського товариства сільського господарства, з ініціативи якого майже 130 років тому було організовано Полтавське дослідне поле. Пізніше це поле перетворене в Полтавську дослідну станцію, яка зіграла і продовжує грати значну роль в розвитку вітчизняного землеробства і дослідної справи.
Під час подорожі ми познайомимося з історією створення товариства, відвідуємо територію дослідної станції, проїдемося стежками Дендропарку та дізнаємося щось цікаве.
Час зустрічі: 15:00
Місце зустрічі: ТРЦ “Київ”
Тип: для початківців, тематична, пізнавальна
Маршрут: ТРЦ “Київ” – школа Стешенка  – метеостанція – Дослідна станція – Дендропарк (приблизно 15 км)
Тривалість: до 3 годин
З собою мати: справний велосипед, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос.  Рекомендуємо (але не зобов’язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.
Для участі зареєструйтеся: http://goo.gl/forms/QPQDAWPlUc (участь безкоштовна)
Учасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді.

20.09.2015 велопокатенька “Вікові дуби (частина IV)”

Цього разу ми поїдемо у Диканьку. А там ростуть Кочубеївські дуби, що збереглися від старовинної діброви, яка оточувала родовий маєток Кочубеїв… Крім цього побачимо ще багато цікавинок у самому селищі …
Екскурсія велосипедом Полтава
А по дорозі заїдемо у Веселу садибу, що у Веселіівці… Побуваємо у Михайлівці на каменях, що ростуть … і мальовничою долиною річки Ворскла повернемося додому…

Велоподія проходить у рамках проведення Європейського Тижня Мобільності 2015 у Полтаві!


Коли: 20 вересня 2015 року, неділя
Час зустрічі: 10:25
Місце зустрічі: ТРЦ “Київ”
Тип: для бувалих, тематична, пізнавальна, темп середній
Маршрут: ТРЦ “Київ” – с. Веселівка – Кочубеївські дуби  – смт. Диканька  – с. Михайлівка – с. Кротенки – Полтава (приблизно 60 км)
Тривалість: до 7 годин
З собою мати: справний велосипед, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос. Рекомендуємо (але не зобов’язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.
Для участі зареєструйтеся: http://goo.gl/forms/QPQDAWPlUc (участь безкоштовна)
Учасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді.