17 березня пізнавальна ВЕЛОПОКАТЕНЬКА за містом та Презентація туристичного путівника Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві
Презентація відбудеться у Музеї історії Полтавської битви, де працівники музеї проведуть невеличкий екскурс в Полтавський період Великої Північної  війни а розробники путівника про його особливості.
На закінчення презентації кожен учасник отримає путівник і зможе проїхатися частиною складеного маршруту.
📅  Коли: 17 березня 2017, п’ятниця
🕓  Час зустрічі: 14:00
👉  Місце зустрічі: Музей історії Полтавської битви (вул. Шведська Могила, 32)
🚲  Тип: для початківців, тематична, пізнавальна
Маршрут: Музей історії Полтавської битви (Яківці) – Хрестовоздвиженський монастир – пам’ятник Козацької слави – пам’ятник гетьману України Івану Мазепі.
Тривалість: до 3 годин
З собою мати: справний велосипед, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос, велозамок. Рекомендуємо (але не зобов’язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.
Для участі зареєструйтеся: http://goo.gl/forms/QPQDAWPlUc (участь безкоштовна)
Велоекскурсія Мазепа Полтава
Довідково: “Популяризація туристичного путівника “Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві” – спільний проект громадський організацій “ВЕЛОПОЛТАВА” та “СІТІ ЛАБ”, що реалізувався за фінансової та інформаційної підтримки Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації у 2016 році.