28 травня ВелоПарад Дівчат «Всё дело в шляпе!»
збір об 10:30 напроти Палацу дозвілля “Листопад”, старт 11:00
Маршрут: Палац дозвілля “Листопад” – вул. Жовтнева – пл. Зигіна – вул. Жовтнева – Корпусний парк – вул. Парижської комуни – Соборна площа – Біла Альтанка – вул. Жовтнева – «Львівська кав’ярня»
Брати з собою: вірного залізного коня :), групу підтримки, гарний настрій, капелюха, туфлі на підборах, спідниці, платтячка, квіти та чарівні посмішки. Фантазуй і готуй свій неповторний образ!
Організатор: ГО “ВелоПолтава”
Реєстрація: http://goo.gl/forms/PV7pPFeJWQ3jnEPK2
Потрібна допомога: http://goo.gl/forms/pR9XDr6HyD

Покажи перехожим, що на велосипеді можна їздити будь-куди: на вечірку, в театр або на роботу чи навчання! 🙂 Хай твоє вбрання буде стильним, а велосипед – улюбленим. Велосипед – неодмінний атрибут хорошого життя, який робить нас швидшими, здоровішими і дуже стильними. Хай нас буде більше – і хай життя стає яскравішим!

Мета:
• показати, що велосипед – вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку, і який є повноцінною альтернативою приватним авто, що їздити на велосипеді цікаво, приємно та корисно, і для цього необов’язково вдягати спеціальний спортивний одяг, якщо ви цього не хочете.!

Концепція:
• тільки дівчата 🙂
• вишуканий стиль вітається!
• “ні!” спортивному одягу.

ВелоПарад Дівчат «Всё дело в шляпе!» у Полтаві

Учасниці велопараду продемонструють, що велосипед можна використовувати для будь-яких поїздок: на зустріч з друзями, на побачення, вечірку, у будь-яких щоденних справах. І при цьому можна залишатися стильною і привабливою.

Під час зустрічі буде будуть проведені різноманітні конкурси та фотосесії.
#Полтава #велополтава