26.03 о 12:00  в Полтаві стартує масштабний велопробіг за участю дітей та дорослих. Всіх учасників чекають призи та чудовий настрій. Для участі у велопробігу необхідно пройти реєстрацію онлайн за посиланням velopoltava.com

Велопробіг Полтава 2016

Після реєстрації кожен учасник стає претендентом на призи, які розігруються для всіх. Розіграш відбудеться на фініші у ТРЦ Екватор. Серед призів – 3 дорослих велосипеди, 1 дитячий байк, близько 5 сертифікатів на суму 500-800 гривень на придбання велосипедного спорядження.

Динамічно і яскраво провести цей день учасникам велопробігу допоможуть різноманітні розваги на будь-який вік. Полтавчан чекають майстер-класи від профі велосипедного екстриму – бейміксерів. Перед стартом налагодженням велосипедів займуться майстри цієї справи, щоб кожен велосипедист вирушав на пробіг з упевненістю не тільки в собі, а й у свєму транспорті. Веселити любителів велоспорту будуть і жартівливі атракціони за участю колісного транспорту – самокатів на 3-4 особи, і катання на велоколісницях, а також битва «римлян проти варварів».

На фініші, крім розіграшу призів, на любителів велоспорту та їх фан-команд чекає концерт, міні фуд-фест з кращими пропозиціями від кафе і ресторанів ТРЦ Екватор, а також атракціони і виносна торгівля від гіпермаркету Велмарт.

Запрошуємо приєднатися всіх, хто небайдужий до веложиття!
velopoltava.com