13-14 серпня до Полтави завітають учасники благодійного велопробігу Захід-Схід, які їдуть на велосипедах через усю Україну із Заходу на Схід. Своїм пробігом вони мають на меті показати всю красу нашої Батьківщини, символічно з’єднавши Схід із Заходом.
благодійний велопробіг Захід-Схід
Пропонуємо нашим полтавським велоколегам підтримати учасників цього велопробігу, а саме:
  • об 11:20 зустріти їх на в’їзді до Полтави та супроводити їх до центру міста;
  • о 12:30 біля облдержадміністрації відбудеться зустріч з представниками ЗМІ;
  • о 18:00 (зустріч коло Білої альтанки) показати наше рідне місто та розказати його історію;
  • а 15 серпня о 05:00 вирушити до Опішні на фест-квест “Борщик у глиняному горщику”.
Благодійний велопробіг Захід-Схід розпочався 16 липня у Чопі (крайня західна точка України), має завершитися 24 серпня у Міловому Луганської області, неподалік від кордону з Росією. Як зазначають самі учасники пробігу, головна мета такої подорожі – показати єдність України та зібрати гроші для родин поранених та загиблих учасників АТО.

Дорогою вони зустрічаються з різними цікавими людьми, проводять патріотичне виховання молоді та на власному прикладі пропагують здоровий та активний спосіб життя. А також привертають увагу громадськості до інвалідів, ветеранів, сиріт, всіляко їм допомагаючи.

Приєднатися до велопробігу може кожен, хто бажає, як на весь маршрут, так і на будь-який зручний для нього відрізок. Кількість учасників пробігу не обмежена.

Джерело: Мандруймо Полтавщиною mp.velopoltava.org