Як правильно зустріти літо?
2 рази на рік «Арт-завод Платформа» живе за принципом «Ніч яскравіше дня». 2-3 червня Dance Event «Белые ночи» відкриє літній музичний сезон, об’єднає 5 танцполів, більше 100 артистів з різних музичних напрямків
від Disco до Drum & Bass, світлове шоу, яскраві фотозоні, тонни метафану, сотні кіловат звуку і тисячі меломанів.

White Nights Білі ночі Київ 2017

Головною перевагою Dance Event «Белые ночи» є максимальна демократичність музичного формату. На п’яти сценах практично кожен знайде саме ті звуки, які стануть ідеальним наповненням перших літніх ночей року. Тут буде представлено безліч стилів — Disco, Funk, Jazz, Drum & Bass, Hip-Hop, House, Sinthy-Pop, World Music… На головній сцені можна буде почути музикантів легендарних проектів: Sian Evans — фронтвумен і енергетичний центр групи Kosheen, Rico Tubbs з Bomfunk MC’s  зухвалих кумирів 2000-х, оцінити живі виступи відомих проектів Rozhden, Yuko, Cape Cod, Estradarada. Візуальне оформлення головної сцени теж буде на висоті: світлове шоу разом з тоннами метафану і десятками інсталяцій створять враження, що ми десь на європейському фестивалі.

Белые ночи Киев 2017

Наповнення Green Stage буде ще екзотичнішим. Досвідчені джазовіки Капустін & Радзецький DUO, Dogma Trio, New Brain Trio стануть доречним гедоністичним штрихом в атмосфері ночі. Психоделічний дрім-поп від Latexfauna занурить в атмосферу тропіків. Кияни Miles Babies поєднають в своєму виступі відразу кілька стилів — рок, фанк, хіп-хоп та джаз. WWWAAAVVVEEE, якого музичні критики назвали миколаївським вундеркіндом, теж підкреслить міксологічний профіль заходу та представить коктейль з нео-соулу, сінті-попа, дарк-вейв та інтелектуальної електроніки. Не обійдеться і без молодих представників української музики, які роблять тільки перші роки — проекту Red Berlin і групи [O]. Белые ночи Киев 2017

Інші три сцени максимально повно розкриють тему українських діджеїв: Batish, DJ Kon, Artem Neba & Tokyo, Stas Twee, Whity Fly, Dastish Fantastish, Dima DG, Newton, Manficha, DJ Burzhuy і багато інших. Наповнення сцени Time2bass візьме на себе один з найбільш іменитих українських діджеїв — DJ Tapolsky.

Традиційно тут буде багато яскравих фотозон, світлових інсталяцій та маппінга. Зона Fast Married стане ще більшою та красивішою. Також в рамках івенту вперше пройде справжнє весілля, і організатори сподіваються зробити це традицією. Тому знову після івенту соцмережі вибухнуть від кількості фото з гео-міткою «Арт-завод Платформа». «Белые ночи» стануть ще і надзвичайно смачною подією, тому що частування готують резиденти Ulichnaya Eda.

У той час, як інші українські фестивалі частково дублюють лайнап один одного, «Белые ночи» не беруть участь в цій гонці і навіть не претендують на звання фестивалю, а просто займають позицію найяскравішою вечірки країни. І вже зовсім скоро, 2-3 червня у всіх меломанів, гедоністів і просто активних людей буде можливість підтвердити або спростувати цей статус.

Ната Жижченко, ONUKA: «Платформа та всі ті заходи, що започатковується на його території в останні роки — це для мене один з яскравих прикладів прогрессивного та творчого мислення української молоді. Фестиваль “Белые Ночи” — свого роду кульмінація сезону. Звісно, я завжди з радістю беру в ньому участь. І як артист, і як один з численних відвідувачів».

Евгений Филатов, The Maneken: «Я обожаю “Белые ночи”! В прошлом году мы играли на главной сцене. Много пространства, отличный звук, свежий воздух, летнее ночное небо. Была отличная атмосфера! С радостью повторил бы это снова».

Квитки: concert.ua/events/belye-nochi

Відеозвіт «Белые ночи-2016»:

Місце проведення: Київ, «Арт-завод Платформа» — найбільший креативний кластер в Україні, розташований на території колишнього «Дарницького Шовкового Комбінату», площею 100 тис. Кв.м. Це закрита еко-система, яка об’єднує бізнес, фестивалі, коворкінг, IT, арт, fashion, освіту та інші індустрії креативної економіки. З 2014 року гостями подій стало більше двох мільйонів чоловік, а бізнес-community об’єднало понад 300 різних стартапів і інноваційних проектів.