Минулого року полтавці та гості міста були, хто менше, а хто більше здивовані великою кількістю літніх майданчиків на вулицях міста. Як повідомило інтернет-видання Poltava.Ga, у Полтаві в сезон літо-осінь 2016 передбачено відкриття найбільшого в Україні великого літнього кафе під відкритим небом на території Корпусного саду.

Будівельні роботи розпочинаються на початку квітня і триватимуть до середини травня. Літній майданчик вміщуватиме до 18 тисяч відвідувачів одночасно. Переважатимуть страви української кухні, але можна буде скуштувати також європейську та східну кухню.

Довідково: Корпусний сад — парк круглої форми на Круглій площі, має вісім радіальних алей. Композиційним центром парку є споруджений у 1805–1811 роках монумент Слави. У 1840 році навколо Монумента Слави розбито парк. Та офіційно Корпусний сад відкритий у 1909 році з нагоди святкування 200-річчя Полтавської битви. Тривалий час парк перебував у віданні Петровського Полтавського кадетського корпусу, тому його ще називали Корпусним. Ця назва неофіційно збереглася до наших днів. 1964 року парку надано статусу пам’ятки садово-паркового мистецтва.

Poltava.Ga – вітає з 1 квітня 🙂