А ви знали, що в Полтаві є унікальне джерело молодості та здоров’я?

Воно називається бішофіт – мінерал з унікальним складом та цілющими властивостями. Він один здатний лікувати більше 50 захворювань, а бішофітотерапія входить в програму найбільших санаторіїв України та СНД. Можливо, ви жодного разу про нього не чули. Але факт залишається фактом – люди по всій країні шукають саме «бішофіт полтавський». Адже саме тут знаходиться найглибше в світі родовище цього мінералу.

Чим же він такий хороший?

Препарати з бішофітом від полтавського виробника

Секрет мінералу у високому вмісті магнію та інших цінних мікроелементів (брому, калію, йоду). Завдяки цьому бішофіт незамінний в лікуванні суглобів, хребта та нервової системи. Раніше його можна було знайти тільки в санаторіях. А тепер всі ефекти бішофітотерапії доступні просто у вас вдома завдяки роботі компанії «Екобіз».

В асортименті лінійки ви знайдете засоби для:

  • спини та суглобів – мінерал знімає запалення та біль, підвищує еластичність суглобів та розслабляє м’язи після фізичних навантажень.
  • догляду за венами та стопами – гелі та креми з бішофітом ефективно зміцнюють судини, а також пом’якшують та загоюють шкіру при тріщинах.
  • цілющих розслаблюючих ванн – бішофітні ванни заспокоюють нерви, налагоджують сон та підвищують життєвий тонус. Їх застосовують у всіх великих санаторіях, а тепер цей по-справжньому дієвий засіб доступний і у вас вдома.
  • внутрішнього застосування – в асортименті є добавки з бішофітом для імунітету, шлунково-кишкового тракту, з седативним ефектом. Вони натуральні та безпечні, не викликають побічних ефектів та звикання.

Продукція Бішофіт Mg – це найкращий спосіб проявити турботу про близьких вам людей, довести, як сильно ви їх любите. Адже здоров’я безцінне. Просто зайдіть в Інтернет магазин та підберіть що-небудь для ваших батьків, дідуся чи бабусі.

Допоможіть рідним впоратися з болем в суглобах або попереку, стрибками тиску та безсонням – краще та простіше, ніж в дорогому санаторії.

Ще один напрямок роботи компанії – лінія косметики для обличчя та тіла Spani Home. Вона включає в себе натуральні та доступні, що дуже важливо, засоби для домашнього догляду за шкірою на основі мінералів та природних екстрактів. А також сучасні препарати для спорту: для м’язів та зв’язок,  корекції фігури та боротьби з целюлітом, для вен.

Як найпростіше замовити продукцію з бішофітом полтавським для себе та своїх рідних

Швидше та зручніше за все замовити препарати з бішофітом на офіційному сайті виробника.

А для жителів Полтави приємний сюрприз – замовлення по місту здійснюються безкоштовно – прямо до дверей вашого будинку!

Зверніть увагу, вся продукція компанії сертифікована за міжнародним стандартом GMP. Це гарантує високу якість та безпеку препаратів. Обирайте продукцію на сайті виробника, щоб уберегтися від підробки.

Бішофіт розповість про вашу любов до рідних краще будь-яких слів та подарунків. Подбайте про тих, хто вам дійсно дорогий!