Нова хвиля Коронавірусу набирає обертів. Та й на свята хочеться відпочити за межами міста. Шукаєте лабораторію, де можна здати аналізи на COVID-19? Тоді вам – до лабораторного пункту «ОН Клінік».

Лабораторний пункт «ОН Клінік» знаходиться у центрі Полтави, за адресою: вул. Пушкіна, 47. Зручне розташування, якісне обслуговування, сучасне обладнання та точні результати – усе це про «ОН Клінік».

Де у Полтаві швидко здати тести на COVID-19?

У лабораторному пункті «ОН Клінік» доступні усі види аналізів. Зокрема, тут можна здати аналізи на Covid-19: 

ПЛР-тести (у тому числі, термінове); 

ІФА-тести на виявлення антитіл до вірусу; 

Комплекс COVID-19: експрес-тест + ІФА-тести IgG/IgM + повний біохімічний пакет. 

Окремо відзначимо вартість Експрес-тесту на Антиген – швидкого тесту, який виконується 15-30 хвилин і підходить для переміщень по Україні. У лабораторному пункті «ОН Клінік» рекордно низька ціна на Експрес-тест – 310 грн! 

Перевагою лабораторного пункту є попередній запис на сдачу аналізів – такий підхід мінімізує небажані контакти з іншими пацієнтами. Також відзначимо якісний сервіс – привітні адміністратори чемно зустріли, відповіли на запитання та допомогли у оформленні аналізу.

Зазначимо, що лабораторія «ОН Клінік» входить до переліку лабораторій МОЗ України, що мають право передавати результати тестування для припинення самоізоляції через додаток «Вдома».  

Також дані тестування в «ОН Клінік» можна передати у «Дію» (попередньо надавши згоду на передачу інформації). 

Запис на аналізи у лабораторному пункті «ОН Клінік» за номером 0800-30-30-17 або у адміністраторів пункту. 

Деталі на сайті мережі «ОН Клінік»: https://onclinic.ua/onlab.html